Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı Katkısız 300 Gr
Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı Katkısız 300 Gr

Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı Katkısız 300 Gr

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺40,32(KDV Dahil)
İndirimli : ₺35,28(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

İyi, Temiz, Adil ve Güvenilir Gıda Marketiyiz. Korunmuş Lezzetler Geleneksel Üretim ile Hizmetinizdeyiz.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


İçindekiler:

Kuşburnu, Elma Suyu, Limon Tuzu, 100 Gr'da 50 Gr Meyve Bulunmaktadır
%100 Doğal Yöresel Sağlıklı Şekersiz

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Doğbes, Doğbes Şekersiz, Doğbes Şekersiz Kuşburnu, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı Katkısız, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı Katkısız 300, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı Katkısız 300 Gr, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı Katkısız Gr, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı 300, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı 300 Gr, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Marmelatı Gr, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Katkısız, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Katkısız 300, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Katkısız 300 Gr, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Katkısız Gr, Doğbes Şekersiz Kuşburnu 300, Doğbes Şekersiz Kuşburnu 300 Gr, Doğbes Şekersiz Kuşburnu Gr, Doğbes Şekersiz Marmelatı, Doğbes Şekersiz Marmelatı Katkısız, Doğbes Şekersiz Marmelatı Katkısız 300, Doğbes Şekersiz Marmelatı Katkısız 300 Gr, Doğbes Şekersiz Marmelatı Katkısız Gr, Doğbes Şekersiz Marmelatı 300, Doğbes Şekersiz Marmelatı 300 Gr, Doğbes Şekersiz Marmelatı Gr, Doğbes Şekersiz Katkısız, Doğbes Şekersiz Katkısız 300, Doğbes Şekersiz Katkısız 300 Gr, Doğbes Şekersiz Katkısız Gr, Doğbes Şekersiz 300, Doğbes Şekersiz 300 Gr, Doğbes Şekersiz Gr, Doğbes Kuşburnu, Doğbes Kuşburnu Marmelatı, Doğbes Kuşburnu Marmelatı Katkısız, Doğbes Kuşburnu Marmelatı Katkısız 300, Doğbes Kuşburnu Marmelatı Katkısız 300 Gr, Doğbes Kuşburnu Marmelatı Katkısız Gr, Doğbes Kuşburnu Marmelatı 300, Doğbes Kuşburnu Marmelatı 300 Gr, Doğbes Kuşburnu Marmelatı Gr, Doğbes Kuşburnu Katkısız, Doğbes Kuşburnu Katkısız 300, Doğbes Kuşburnu Katkısız 300 Gr, Doğbes Kuşburnu Katkısız Gr, Doğbes Kuşburnu 300, Doğbes Kuşburnu 300 Gr, Doğbes Kuşburnu Gr, Doğbes Marmelatı,