Freeze Dry Kuru Nar Cips 15-20Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺16,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,00(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Dünyanın en sağlıklı kurutma yöntemi olarak tescillenen freeze dry teknolojisi kullanılarak kurutulan meyveler cips kıvamında...

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


İNANILMAZ BİR TEKNOLOJİ! 

Dünyanın en sağlıklı kurutma yöntemi olarak tescillenen freeze dry teknolojisi kullanılarak kurutulan meyveler cips kıvamında...

SON DERECE SAĞLIKLI! 

Dünyada ki tüm meyve kurutma yöntemlerinin meyvenin besin değerini kaybetmesine veya meyvenin deforme olmasına neden olmaktadır. Fakat dünyada ses getiren bu teknoloji  ve geçmiş uygarlıklardan mayaların ilkel yöntemler ile dondurarak kurutma tekniği sayesinde meyveleriniz besin değerini neredeyse tamamen korumakta ve insan sağlığını tehdit eden herhangi bir işleme maruz kalmamaktadır.

DİYET İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN! 

Freeze dry meyve kurularımız gün içerisinde sağlıklı atıştırmalık tüketimine son derece uygun ürünlerdir. Kullanılan teknoloji sayesinde meyve içerisindeki saf suyu dondurarak kurutma yöntemiyle alınması nedeniyle tat ve aromasında herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Lifli yapısı nedeniyle de müthiş bir tokluk hissi verecektir. 

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenli bir paket içerisinde hazırlanan kuru gıdalar yıllarca bozulmadan dayanacak özelliğe sahiptir. Dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. 

 

ÜRÜNLERİM NASIL GÖNDERİLİYOR?

Kargo taşıma süresinde zarar görmeyecek şekilde hazırlanır. Tüm hava şartlarına dayanacak şekilde ambalajlanan kuru gıdalar taşıma süresinde hiçbir zarar görmeden adresinize teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları info@gurmepark.com.tr adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz. Karşılaşılan sorunlar çözülerek memnun kalmanız sağlanacaktır. Hiçbir mağduriyet yaşanmayacaktır. 


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önle mek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler. 

Benzer Ürünler