Yabani Dağ Balı Tencere 1 Kg | Gurmepark

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺216,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺180,00(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Korunmuş Lezzetler Geleneksel Üretim

Karanlık ortamlarda hazırlanan kovuklarda arıların doğal olarak hazırladıkları peteklere dışarıdan hiçbir müdahale olmadan yapılan bal çeşididir. Karanlıkta yapıldığı için karakovan balı olarak bilinir. Doğal ortamlarda ağaçların kovuklarında veya özel olarak hazırlanmış kapalı, karanlık ortamlarda yapılan bu bal çeşidi en değerli ballar arasında yer almaktadır. Peteği ile beraber üretilen bal %100 doğal yapıldığı için sağlık için de faydalıdır. Yediğiniz balın sofralarınızın vazgeçilmezi haline gelecektir. 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


ÜRETİM VE BAKIM KISA BİLGİ 

Mevsim değişikliklerinde arıların bal yapabileceği ortamı sağlamak için yazın ağaçlarda oluşan hastalıkların önüne geçilmemesi tüm kovanın ölmesine sebep olabiliyor. Yazın bu hastalıklara karşı korumak için kovan yakınlarında kekik yakarak veya toz halinde arıların üstüne serperek hastalıktan korunması sağlanır.

Doğal ortamlarda yetişen bal kışın soğuk şartlara maruz kalmaması için ya yeri değiştirilerek taşınır veya sürekli sıcak ve bal üretimine uygun alanlarda yapılması sağlanmaktadır.

Elde etmek için yerleşim yerlerinin uzaklarında tamamen doğal ortamlarda, dağların ulaşması zor yerlerinde yetişen balı sofralarınıza Gurmepark güvencesi ile ulaştırıyoruz. Sizlere bu lezzeti tatması kalıyor.

Ürünü tattıktan sonra yorumlarınızı paylaşmanız bizi çok mutlu edecektir. Teşekkür ederiz. 

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Hava ile temas etmesini engelleyecek saklama kabı içerisinde oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. Nemli ve rutubetli ortamlarda açık kalmamasına dikkat ediniz.

 

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Koruyucu kutu içerisinde dışarıdan oluşabilecek çarpmalara karşı korumalı olarak koliye yerleştirerek gönderim sağlanmaktadır. Tüm hava şartlarında gereken tedbirler ve önlemler alınarak paketlenir. Dış etkiden zarar görmeden size teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için her önlemi alarak güvenle ulaştırıyoruz. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya verilir adresinize teslim edilir.

Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları info@gurmepark.com.tr adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önle mek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.