Oral Macar Salam 250 Gr

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,00(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

%100 Dana etinden üretilen Macar Salam kahvaltı sofralarında, sandviç içi olarak da kullanabileceğiniz doğallığı ile farklı lezzetlere kapı aralar. 

Yöresinde yetişen ve beslenen danalar kesim zamanı geldiğinde kesilir taze etinden üretilir. Veteriner hekimler kontrolünde bakımı yapılarak gelişen danalar İslami kurallara uygun olarak kesilir. Helal kesim sertifikasına sahiptir. %100 dana eti gerekli yağ miktarı hazırlanır. 

 

Merak ettiğiniz bilgiyi bulamadınız mı? Canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Hem detaylı bilgi verelim hem eksik bilgiyi tamamlayalım. Teşekkürler.

Gurmepark 

   

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

 • Vakumlu olarak teslim aldığınız ürünü vakumlu olarak buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Vakumlu paketinden çıkartıldıktan sonra hava ile tema etmesini önleyici saklama kabı içerisinde buzdolabında veya buzlukta muhafaza edilebilir. Açıkta kalan kısmını streç ile sararak hava ile temasını kestikten sonra buzdolabında veya buzlukta muhafaza edilebilir. Açık vaziyette kalmadığı sürece bozulma olayı yaşanmaz.

   

  NASIL GÖNDERİLİYOR?

  Vakumlu paket içerisinde dışarıdan oluşabilecek çarpmalara karşı korumalı olarak koliye yerleştirerek gönderim sağlanmaktadır. Tüm hava şartlarında gereken tedbirler ve önlemler alınarak paketlenir. Dış etkiden zarar görmeden size teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için her önlemi alarak güvenle ulaştırıyoruz. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya verilir adresinize teslim edilir.

  Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

  Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


  Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

  Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

  Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

  Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

   

  Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

  İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler