Gurmepark Adramut Taş Baskı Zeytinyağı 1 Lt
Gurmepark Adramut Taş Baskı Zeytinyağı 1 Lt

Gurmepark Adramut Taş Baskı Zeytinyağı 1 Lt

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺165,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺137,50(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Taş değirmenlerde ezilerel zeytinler önce çuvallara sonrasında tenekelere alınıyor.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Taş değirmenlerde ezilerel zeytinler önce çuvallara sonrasında tenekelere alınıyor. Tenekede birbirlerini ezen zeytinlerden yağları akmaya başlıyor. Sağlıklı bedenlerin ihtiyacı olan taş baskı zeytinyağını mutfaklarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Özenle baskılanan ve yağı çıkartılan lezzet yemeklerinize, salatalarınıza ve özel tariflerinize çok yakışacak.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Gurmepark, Gurmepark Adramut, Gurmepark Adramut Taş, Gurmepark Adramut Taş Baskı, Gurmepark Adramut Taş Baskı Zeytinyağı, Gurmepark Adramut Taş Baskı Zeytinyağı 1, Gurmepark Adramut Taş Baskı Zeytinyağı 1 Lt, Gurmepark Adramut Taş Baskı Zeytinyağı Lt, Gurmepark Adramut Taş Baskı 1, Gurmepark Adramut Taş Baskı 1 Lt, Gurmepark Adramut Taş Baskı Lt, Gurmepark Adramut Taş Zeytinyağı, Gurmepark Adramut Taş Zeytinyağı 1, Gurmepark Adramut Taş Zeytinyağı 1 Lt, Gurmepark Adramut Taş Zeytinyağı Lt, Gurmepark Adramut Taş 1, Gurmepark Adramut Taş 1 Lt, Gurmepark Adramut Taş Lt, Gurmepark Adramut Baskı, Gurmepark Adramut Baskı Zeytinyağı, Gurmepark Adramut Baskı Zeytinyağı 1, Gurmepark Adramut Baskı Zeytinyağı 1 Lt, Gurmepark Adramut Baskı Zeytinyağı Lt, Gurmepark Adramut Baskı 1, Gurmepark Adramut Baskı 1 Lt, Gurmepark Adramut Baskı Lt, Gurmepark Adramut Zeytinyağı, Gurmepark Adramut Zeytinyağı 1, Gurmepark Adramut Zeytinyağı 1 Lt, Gurmepark Adramut Zeytinyağı Lt, Gurmepark Adramut 1, Gurmepark Adramut 1 Lt, Gurmepark Adramut Lt, Gurmepark Taş, Gurmepark Taş Baskı, Gurmepark Taş Baskı Zeytinyağı, Gurmepark Taş Baskı Zeytinyağı 1, Gurmepark Taş Baskı Zeytinyağı 1 Lt, Gurmepark Taş Baskı Zeytinyağı Lt, Gurmepark Taş Baskı 1, Gurmepark Taş Baskı 1 Lt, Gurmepark Taş Baskı Lt, Gurmepark Taş Zeytinyağı, Gurmepark Taş Zeytinyağı 1, Gurmepark Taş Zeytinyağı 1 Lt, Gurmepark Taş Zeytinyağı Lt, Gurmepark Taş 1, Gurmepark Taş 1 Lt, Gurmepark Taş Lt, Gurmepark Baskı,