Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası Gold 400 Ml
Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası Gold 400 Ml

Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası Gold 400 Ml

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺72,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,50(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Hafif aroması ve cilde yumuşak dokunuşuyla zeytinin şifasını teninizde hissedeceksiniz.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Egzama tedavisine ek olarak kullanabileceğiniz zeytin çiçeği kolonyası misafirlerinize ikram edebileceğiniz kalitede.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Adramut, Adramut Zeytin, Adramut Zeytin Çiçeği, Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası, Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası Gold, Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası Gold 400, Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası Gold 400 Ml, Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası Gold Ml, Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası 400, Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası 400 Ml, Adramut Zeytin Çiçeği Kolanyası Ml, Adramut Zeytin Çiçeği Gold, Adramut Zeytin Çiçeği Gold 400, Adramut Zeytin Çiçeği Gold 400 Ml, Adramut Zeytin Çiçeği Gold Ml, Adramut Zeytin Çiçeği 400, Adramut Zeytin Çiçeği 400 Ml, Adramut Zeytin Çiçeği Ml, Adramut Zeytin Kolanyası, Adramut Zeytin Kolanyası Gold, Adramut Zeytin Kolanyası Gold 400, Adramut Zeytin Kolanyası Gold 400 Ml, Adramut Zeytin Kolanyası Gold Ml, Adramut Zeytin Kolanyası 400, Adramut Zeytin Kolanyası 400 Ml, Adramut Zeytin Kolanyası Ml, Adramut Zeytin Gold, Adramut Zeytin Gold 400, Adramut Zeytin Gold 400 Ml, Adramut Zeytin Gold Ml, Adramut Zeytin 400, Adramut Zeytin 400 Ml, Adramut Zeytin Ml, Adramut Çiçeği, Adramut Çiçeği Kolanyası, Adramut Çiçeği Kolanyası Gold, Adramut Çiçeği Kolanyası Gold 400, Adramut Çiçeği Kolanyası Gold 400 Ml, Adramut Çiçeği Kolanyası Gold Ml, Adramut Çiçeği Kolanyası 400, Adramut Çiçeği Kolanyası 400 Ml, Adramut Çiçeği Kolanyası Ml, Adramut Çiçeği Gold, Adramut Çiçeği Gold 400, Adramut Çiçeği Gold 400 Ml, Adramut Çiçeği Gold Ml, Adramut Çiçeği 400, Adramut Çiçeği 400 Ml, Adramut Çiçeği Ml, Adramut Kolanyası,