Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri Koyun 500 Gr
Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri Koyun 500 Gr

Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri Koyun 500 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺112,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺93,50(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Meşhur Susurluk tostunun vazgeçilmezi olan mihaliç peyniri, kıvırcık koyunların yağı alınmamış sütünden üretilmektedir. Taze koyun sütü tadını yoğun bir şekilde alabileceğiniz bir peynir.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Katkısız Doğal Mayalı Peynir

Salamura edilerek olgunlaşması sağlanan peynir oldukça tuzlu bir tada sahip. Bizim önerimiz tüketmeden önce bir süre ılık suda bekletip tuzunu arındırmanız. Yörük kültürünün bir örneği olan mihaliç peynirinin bir kilosu için 5 kilo süt gerekir. Kemik gelişimine katkısı olan kalsiyum haricinde bileşiminde B2, B6 ve B12 vitaminleri bulunmaktadır. Koyun sütü ürünlerini tüketmeyi tercih ediyorsanız "Ayvalık Koyun Mihaliç Peynirini” çok seveceksiniz.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Ayvalık, Ayvalık Eski, Ayvalık Eski Kelle, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri Koyun, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri Koyun 500, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri Koyun 500 Gr, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri Koyun Gr, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri 500, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri 500 Gr, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Peyniri Gr, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Koyun, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Koyun 500, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Koyun 500 Gr, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Koyun Gr, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç 500, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç 500 Gr, Ayvalık Eski Kelle Mihaliç Gr, Ayvalık Eski Kelle Peyniri, Ayvalık Eski Kelle Peyniri Koyun, Ayvalık Eski Kelle Peyniri Koyun 500, Ayvalık Eski Kelle Peyniri Koyun 500 Gr, Ayvalık Eski Kelle Peyniri Koyun Gr, Ayvalık Eski Kelle Peyniri 500, Ayvalık Eski Kelle Peyniri 500 Gr, Ayvalık Eski Kelle Peyniri Gr, Ayvalık Eski Kelle Koyun, Ayvalık Eski Kelle Koyun 500, Ayvalık Eski Kelle Koyun 500 Gr, Ayvalık Eski Kelle Koyun Gr, Ayvalık Eski Kelle 500, Ayvalık Eski Kelle 500 Gr, Ayvalık Eski Kelle Gr, Ayvalık Eski Mihaliç, Ayvalık Eski Mihaliç Peyniri, Ayvalık Eski Mihaliç Peyniri Koyun, Ayvalık Eski Mihaliç Peyniri Koyun 500, Ayvalık Eski Mihaliç Peyniri Koyun 500 Gr, Ayvalık Eski Mihaliç Peyniri Koyun Gr, Ayvalık Eski Mihaliç Peyniri 500, Ayvalık Eski Mihaliç Peyniri 500 Gr, Ayvalık Eski Mihaliç Peyniri Gr, Ayvalık Eski Mihaliç Koyun, Ayvalık Eski Mihaliç Koyun 500, Ayvalık Eski Mihaliç Koyun 500 Gr, Ayvalık Eski Mihaliç Koyun Gr, Ayvalık Eski Mihaliç 500, Ayvalık Eski Mihaliç 500 Gr, Ayvalık Eski Mihaliç Gr,