Bafra Manda Tereyağı Saf Kahvaltılık 500 Gr
Bafra Manda Tereyağı Saf Kahvaltılık 500 Gr
Bafra Manda Tereyağı Saf Kahvaltılık 500 Gr

Bafra Manda Tereyağı Saf Kahvaltılık 500 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺132,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺110,00(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi tereyağının en güzel ve doğal hali ile sizlere ulaştırıyoruz. Fabrikasyon üretim tereyağlarının zararlarından uzak tamamen doğal ve katkısız olan Tereyağını güvenle tüketebilirsiniz. Doğal ortamlarında beslenen manda sütü ile hiçbir fabrikasyon işlemi görmeden doğal olarak hazırlanır.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Saf Manda Tereyağı Kahvaltılık Doğal

Türkiye'nin her bölgesinden en iyi ve en doğal ürünleri bularak sizlere ulaştırıyoruz. Manda tereyağı katkısız ve doğal üretimi ile A vitamini deposu olan manda sütünden yapılmaktadır. Tüm faydaları ve vitaminleri ile saklı ve faydalıdır. Kahvaltı sofralarınızda ve yemeklerde kullanılan Manda Tereyağını çok seveceksiniz.

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Bafra, Bafra Manda, Bafra Manda Tereyağı, Bafra Manda Tereyağı Saf, Bafra Manda Tereyağı Saf Kahvaltılık, Bafra Manda Tereyağı Saf Kahvaltılık 500, Bafra Manda Tereyağı Saf Kahvaltılık 500 Gr, Bafra Manda Tereyağı Saf Kahvaltılık Gr, Bafra Manda Tereyağı Saf 500, Bafra Manda Tereyağı Saf 500 Gr, Bafra Manda Tereyağı Saf Gr, Bafra Manda Tereyağı Kahvaltılık, Bafra Manda Tereyağı Kahvaltılık 500, Bafra Manda Tereyağı Kahvaltılık 500 Gr, Bafra Manda Tereyağı Kahvaltılık Gr, Bafra Manda Tereyağı 500, Bafra Manda Tereyağı 500 Gr, Bafra Manda Tereyağı Gr, Bafra Manda Saf, Bafra Manda Saf Kahvaltılık, Bafra Manda Saf Kahvaltılık 500, Bafra Manda Saf Kahvaltılık 500 Gr, Bafra Manda Saf Kahvaltılık Gr, Bafra Manda Saf 500, Bafra Manda Saf 500 Gr, Bafra Manda Saf Gr, Bafra Manda Kahvaltılık, Bafra Manda Kahvaltılık 500, Bafra Manda Kahvaltılık 500 Gr, Bafra Manda Kahvaltılık Gr, Bafra Manda 500, Bafra Manda 500 Gr, Bafra Manda Gr, Bafra Tereyağı, Bafra Tereyağı Saf, Bafra Tereyağı Saf Kahvaltılık, Bafra Tereyağı Saf Kahvaltılık 500, Bafra Tereyağı Saf Kahvaltılık 500 Gr, Bafra Tereyağı Saf Kahvaltılık Gr, Bafra Tereyağı Saf 500, Bafra Tereyağı Saf 500 Gr, Bafra Tereyağı Saf Gr, Bafra Tereyağı Kahvaltılık, Bafra Tereyağı Kahvaltılık 500, Bafra Tereyağı Kahvaltılık 500 Gr, Bafra Tereyağı Kahvaltılık Gr, Bafra Tereyağı 500, Bafra Tereyağı 500 Gr, Bafra Tereyağı Gr, Bafra Saf,