Beferment Kırmızı Pancar Kvass - Zencefilli - 250 ml
Beferment Kırmızı Pancar Kvass - Zencefilli - 250 ml

Beferment Kırmızı Pancar Kvass - Zencefilli - 250 ml

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺22,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺18,38(KDV Dahil)

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Beferment Kırmızı Pancar Kvass

Kvass; Kırmızı pancarın fermantasyonu ile oluşan probiyotik bir içecektir. Beypazarından getirttiğimiz organik sertifikalı pancarların içerisine eklediğimiz tuz ve içme suyu ile fermente olmuş pancar mayası ekliyoruz. Böylece fermantasyonun oluşması için belli bir süre beklettikten sonra kvasslarımızı şişeliyor, içime hazır hale getiriyoruz.

Pancar Kvass Faydaları

Probiyotik özellikler taşıdığı için kvass, sindirim ve boşaltım sistemi üzerinde olumlu etkilerde bulunuyor.

Özellikle bağırsakların ve midenin sağlıkla çalışmasına destek olur.

Güçlü antioksidan özellikler de gösteren kvass, bu etkisi ile vücudu zararlı maddelerden korur ve yabancı maddeleri vücuttan hızla uzaklaştırır.

Bu sayede vücudu hastalıklara karşı korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Antioksidan etkileri sayesinde sinir, stres ve buna bağlı uykusuzluk sorunu yaşayanlara yardımcı olur, vücuda enerji ve zindelik verir.

Pancarın kan yapıcı özelliği olmasından dolayı kan değerlerinin artmasını ve temizlemesinde etkilidir.

Tatlı yeme isteğini azaltır.

Enerji ve Besin Öğeleri

100 ml için

Enerji                : 25 Kcal

Karbonhidrat    : 6 gr

Lif                    : 2,5 gr

Yağ                  : 0 gr

Protein             : 0 gr

Vitamin ve Minareller

100 ml günlük ihtiyacı karşılama

C Vitamini         : %4

Demir                : %2

Kalsiyum           : %2

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.