Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş Tahin 1000 Gr
Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş Tahin 1000 Gr

Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş Tahin 1000 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺112,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺93,50(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Yöresel olarak Antalya'da yetiştirilen susamdan üretilir. Doğal hasat ürünlerinden fabrikasyon işlem görmeden üretilir. Koruyucu madde içermeden üretilir. Sağlıklı ve doğal Tahin lezzetini en doğal şekli ile sizlere sunuyoruz.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Yöresel olarak Antalya'da yetiştirilen susamdan üretilir. Doğal hasat ürünlerinden fabrikasyon işlem görmeden üretilir. Koruyucu madde içermeden üretilir. Sağlıklı ve doğal Tahin lezzetini en doğal şekli ile sizlere sunuyoruz.


Kimyasal Gıda Analizi

Numunenin Cinsi  Kepeksiz Tahin
Ambalaj Şekil - Etiketi Orj. Amb. Etiketi
Görünüş, Renk, Koku, Tat Normal Kendine Has
Rutubet Miktarı %0,5
Susam Yağ Miktarı 66,69
Asidite Miktarı %0,846
Kül Miktarı  %1,68
Acılık Yok
Nişai Madde Yok
Tuz Miktarı  Yok

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Bozkır, Bozkır Tahini, Bozkır Tahini Kepeksiz, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş Tahin, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş Tahin 1000, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş Tahin 1000 Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş Tahin Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş 1000, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş 1000 Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Kavrulmuş Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Tahin, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Tahin 1000, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Tahin 1000 Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Tahin Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte 1000, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte 1000 Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Çifte Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Kavrulmuş, Bozkır Tahini Kepeksiz Kavrulmuş Tahin, Bozkır Tahini Kepeksiz Kavrulmuş Tahin 1000, Bozkır Tahini Kepeksiz Kavrulmuş Tahin 1000 Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Kavrulmuş Tahin Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Kavrulmuş 1000, Bozkır Tahini Kepeksiz Kavrulmuş 1000 Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Kavrulmuş Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Tahin, Bozkır Tahini Kepeksiz Tahin 1000, Bozkır Tahini Kepeksiz Tahin 1000 Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Tahin Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz 1000, Bozkır Tahini Kepeksiz 1000 Gr, Bozkır Tahini Kepeksiz Gr, Bozkır Tahini Çifte, Bozkır Tahini Çifte Kavrulmuş, Bozkır Tahini Çifte Kavrulmuş Tahin, Bozkır Tahini Çifte Kavrulmuş Tahin 1000, Bozkır Tahini Çifte Kavrulmuş Tahin 1000 Gr, Bozkır Tahini Çifte Kavrulmuş Tahin Gr, Bozkır Tahini Çifte Kavrulmuş 1000, Bozkır Tahini Çifte Kavrulmuş 1000 Gr, Bozkır Tahini Çifte Kavrulmuş Gr, Bozkır Tahini Çifte Tahin, Bozkır Tahini Çifte Tahin 1000, Bozkır Tahini Çifte Tahin 1000 Gr, Bozkır Tahini Çifte Tahin Gr, Bozkır Tahini Çifte 1000, Bozkır Tahini Çifte 1000 Gr, Bozkır Tahini Çifte Gr,