Pehlivan Datça Çam Balı Katkısız 450 Gr
Pehlivan Datça Çam Balı Katkısız 450 Gr
Pehlivan Datça Çam Balı Katkısız 450 Gr

Pehlivan Datça Çam Balı Katkısız 450 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺62,04(KDV Dahil)
İndirimli : ₺51,70(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Çam Balı, salgı balı olarak bilinen bir bal çeşididir. Normal polen bal ile karıştırılmaması gerekmektedir çünkü fayda bakımından çok farklı özelliklere sahiptir.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Pehlivan Datça Çam Balı Katkısız 450 Gr
 
Çam(Salgı) Balı %100 Doğal Datça Çam Balı
Çam Balı, Çiçek Balından Farklıdır.
Bal Arıları Çiçek Balını, Çiçekteki Nektarı Olgunlaştırarak Elde Ederler.Çam Balında İse Güney Ege Ve Batı Akdeniz'De Yetişen Kızılçam Ağacı Üzerinde Yaşayan Basra Böceği'Ne İhtiyaç Vardır.Basra Böceği Çam Özsuyunu Emerek Beslenir, Artan Özsuyunu Da Tatlı Bir Madde Halide Ağacın Üstünde Bırakır. Mineral Ve Antioksidan Bakımından Çok Zengin Olan Bu Salgı, Bal Arısı Tarafından Olgunlaştırılarak Çam Balına Dönüştürülür.
Rengi Çiçek Balına Göre Daha Koyudur Ve Daha Az Tatlıdır.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler