Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri 500 g ℮
Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri 500 g ℮

Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri 500 g ℮

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺201,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺167,50(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo

Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri, doğal ve sağlıklı bir lezzet deneyimi sunan özel bir peynir çeşididir. İnek sütünden üretilen bu peynir, Çanakkale'nin zengin doğal kaynaklarından elde edilen taze sütlerin özenle işlenmesiyle oluşur. Gurmepark güvencesiyle sunulan Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri, lezzetin doruklarına ulaşmanızı sağlayacak.

Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri 500 g ℮

Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri, Türk peynir kültürünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Çanakkale'nin doğal ve bereketli topraklarında yetişen inek sütünden özenle üretilen bu peynir, zengin bir lezzet profili ve benzersiz bir aroma sunar.

Olgunlaştırılmış İnek Peyniri, özel bir üretim sürecinden geçerek hazırlanır. İlk olarak, taze ve kaliteli inek sütü özenle toplanır ve işlenir. Süt işleme aşamasında, peynir hamuru oluşturulur ve şekillendirilir. Daha sonra, olgunlaşma süreci için özel bir ortama yerleştirilir ve bekletilir.

Olgunlaşma süreci, peynire derin bir tat ve aroma katmaktadır. Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri, zengin ve karmaşık bir aromaya sahiptir. Bu süreçte, peynirin içindeki doğal enzimler etkileşime girerek peynirin lezzetini yoğunlaştırır ve karakteristik bir tat profili oluşturur.

Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri'nin tadı, genellikle zengin ve tam bir lezzet patlamasıdır. Olgunlaşma sürecindeki etkileşimler, peyniri derin bir tada sahip hale getirir. Yoğun, tuzlu ve hafif ekşi bir lezzete sahip olan bu peynir, damaklarda unutulmaz bir iz bırakır.

 

Besin Değerleri

Enerji: 370 kcal

Yağ: 30 g

Protein: 23 g

Karbonhidrat: 2 g

Tuz: 2 g

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

                                                         

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Etiketler
Çanakkale, Çanakkale Olgunlaştırılmış, Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek, Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri, Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri 500, Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri 500 Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Peyniri Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek 500, Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek 500 Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış İnek Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Peyniri, Çanakkale Olgunlaştırılmış Peyniri 500, Çanakkale Olgunlaştırılmış Peyniri 500 Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Peyniri Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış 500, Çanakkale Olgunlaştırılmış 500 Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Gr, Çanakkale İnek, Çanakkale İnek Peyniri, Çanakkale İnek Peyniri 500, Çanakkale İnek Peyniri 500 Gr, Çanakkale İnek Peyniri Gr, Çanakkale İnek 500, Çanakkale İnek 500 Gr, Çanakkale İnek Gr, Çanakkale Peyniri, Çanakkale Peyniri 500, Çanakkale Peyniri 500 Gr, Çanakkale Peyniri Gr, Çanakkale 500, Çanakkale 500 Gr, Çanakkale Gr, Olgunlaştırılmış, Olgunlaştırılmış İnek, Olgunlaştırılmış İnek Peyniri, Olgunlaştırılmış İnek Peyniri 500, Olgunlaştırılmış İnek Peyniri 500 Gr, Olgunlaştırılmış İnek Peyniri Gr, Olgunlaştırılmış İnek 500, Olgunlaştırılmış İnek 500 Gr, Olgunlaştırılmış İnek Gr, Olgunlaştırılmış Peyniri, Olgunlaştırılmış Peyniri 500, Olgunlaştırılmış Peyniri 500 Gr, Olgunlaştırılmış Peyniri Gr, Olgunlaştırılmış 500, Olgunlaştırılmış 500 Gr, Olgunlaştırılmış Gr, İnek, İnek Peyniri,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR