Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri 500 g ℮
Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri 500 g ℮

Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri 500 g ℮

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺257,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺214,50(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo

Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri, özenle seçilen doğal malzemelerle üretilen ve özel bir olgunlaştırma sürecinden geçirilen bir peynir çeşididir. Yüksek kaliteli koyun sütünden elde edilen bu peynir, zengin ve yoğun bir lezzete sahiptir. Gurmepark kalitesiyle sunulan Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri, peynir tutkunları için mükemmel bir seçimdir.

Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri 500 g ℮

Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri, Türkiye'nin Çanakkale bölgesine özgü olan bir peynir çeşididir. Bu peynir, özellikle koyun sütünden elde edilen ve uzun bir süre olgunlaştırılarak özel bir aroma ve lezzet kazanan bir peynirdir.

Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri'nin üretimi, geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilir. İlk olarak, taze koyun sütü kullanılarak peynir hamuru hazırlanır. Hamur, tuz eklenerek yoğrulur ve özel peynir kalıplarına dökülür. Ardından, peynirler belirli bir süre dinlenmeye bırakılır.

Olgunlaşma süreci, peynirlerin özel ortamlarda bekletilerek zamanla olgunlaşması ve karakteristik bir lezzet kazanması anlamına gelir. Bu süreç boyunca peynirler özel bir olgunlaştırma odasında bekletilir ve düzenli olarak kontrol edilir. Olgunlaşma süresi genellikle birkaç ayı bulabilir.

Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri, karakteristik olarak sert bir dokuya sahiptir. Yoğun ve zengin bir aromaya sahip olup, tuzlu ve hafif ekşimsi bir tadı vardır. Peynirin iç kısmı beyaz renkte ve yoğun bir kıvama sahiptir.

 

Besin Değerleri

Enerji: 367 kcal

Yağ: 30 g

Protein: 22 g

Karbonhidrat: 0.5 g

Tuz: 2.5 g

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

                                                         

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Etiketler
Çanakkale, Çanakkale Olgunlaştırılmış, Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun, Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri, Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri 500, Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri 500 Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun 500, Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun 500 Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Koyun Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Peyniri, Çanakkale Olgunlaştırılmış Peyniri 500, Çanakkale Olgunlaştırılmış Peyniri 500 Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Peyniri Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış 500, Çanakkale Olgunlaştırılmış 500 Gr, Çanakkale Olgunlaştırılmış Gr, Çanakkale Koyun, Çanakkale Koyun Peyniri, Çanakkale Koyun Peyniri 500, Çanakkale Koyun Peyniri 500 Gr, Çanakkale Koyun Peyniri Gr, Çanakkale Koyun 500, Çanakkale Koyun 500 Gr, Çanakkale Koyun Gr, Çanakkale Peyniri, Çanakkale Peyniri 500, Çanakkale Peyniri 500 Gr, Çanakkale Peyniri Gr, Çanakkale 500, Çanakkale 500 Gr, Çanakkale Gr, Olgunlaştırılmış, Olgunlaştırılmış Koyun, Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri, Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri 500, Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri 500 Gr, Olgunlaştırılmış Koyun Peyniri Gr, Olgunlaştırılmış Koyun 500, Olgunlaştırılmış Koyun 500 Gr, Olgunlaştırılmış Koyun Gr, Olgunlaştırılmış Peyniri, Olgunlaştırılmış Peyniri 500, Olgunlaştırılmış Peyniri 500 Gr, Olgunlaştırılmış Peyniri Gr, Olgunlaştırılmış 500, Olgunlaştırılmış 500 Gr, Olgunlaştırılmış Gr, Koyun, Koyun Peyniri,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR