Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Üzümlü 500 Gr
Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Üzümlü 500 Gr

Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Üzümlü 500 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺37,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺31,50(KDV Dahil)

Pekmezli pestil harcıyla cevizin buluşması. Türk tatlı yemişlerinin klasik lezzeti… Çocuklarınıza kimyasal içerikli yumuşak şekerler vermektense doğal pekmez ve doğal cevizden yapılmış bir atıştırmalık vermek istemez misiniz?

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Üzümlü 500 Gr

Pekmezli pestil harcıyla cevizin buluşması Türk tatlı yemişlerinin klasik lezzeti… Çocuklarınıza kimyasal içerikli yumuşak şekerler vermektense doğal pekmez ve doğal cevizden yapılmış bir atıştırmalık vermek istemez misiniz?

Merak ettiğiniz bilgiyi bulamadınız mı? Canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Hem detaylı bilgi verelim hem eksik bilgiyi tamamlayalım. Teşekkürler.

Gurmepark

    ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

 • Kutu içerisinde güneş görmeyen bir yerde muhafaza ediniz. Nemli ve rutubetli ortamlardan koruyunuz ve kapağının açık kalmamasına dikkat ediniz. 

   

  NASIL GÖNDERİLİYOR?

  Koruyucu kutu içerisinde dışarıdan oluşabilecek ıslanma, çarpmalara karşı korumalı olarak koliye yerleştirerek gönderim sağlanmaktadır. Tüm hava şartlarında gereken tedbirler ve önlemler alınarak paketlenir. Dış etkiden zarar görmeden size teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için her önlemi alarak güvenle ulaştırıyoruz. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya verilir adresinize teslim edilir.

  Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

  Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


  Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

  Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

  Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

  Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

   

  Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

  İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Gurmepark, Gurmepark Cevizli, Gurmepark Cevizli Sucuk, Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz, Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Üzümlü, Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Üzümlü 500, Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Üzümlü 500 Gr, Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Üzümlü Gr, Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz 500, Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz 500 Gr, Gurmepark Cevizli Sucuk Beyaz Gr, Gurmepark Cevizli Sucuk Üzümlü, Gurmepark Cevizli Sucuk Üzümlü 500, Gurmepark Cevizli Sucuk Üzümlü 500 Gr, Gurmepark Cevizli Sucuk Üzümlü Gr, Gurmepark Cevizli Sucuk 500, Gurmepark Cevizli Sucuk 500 Gr, Gurmepark Cevizli Sucuk Gr, Gurmepark Cevizli Beyaz, Gurmepark Cevizli Beyaz Üzümlü, Gurmepark Cevizli Beyaz Üzümlü 500, Gurmepark Cevizli Beyaz Üzümlü 500 Gr, Gurmepark Cevizli Beyaz Üzümlü Gr, Gurmepark Cevizli Beyaz 500, Gurmepark Cevizli Beyaz 500 Gr, Gurmepark Cevizli Beyaz Gr, Gurmepark Cevizli Üzümlü, Gurmepark Cevizli Üzümlü 500, Gurmepark Cevizli Üzümlü 500 Gr, Gurmepark Cevizli Üzümlü Gr, Gurmepark Cevizli 500, Gurmepark Cevizli 500 Gr, Gurmepark Cevizli Gr, Gurmepark Sucuk, Gurmepark Sucuk Beyaz, Gurmepark Sucuk Beyaz Üzümlü, Gurmepark Sucuk Beyaz Üzümlü 500, Gurmepark Sucuk Beyaz Üzümlü 500 Gr, Gurmepark Sucuk Beyaz Üzümlü Gr, Gurmepark Sucuk Beyaz 500, Gurmepark Sucuk Beyaz 500 Gr, Gurmepark Sucuk Beyaz Gr, Gurmepark Sucuk Üzümlü, Gurmepark Sucuk Üzümlü 500, Gurmepark Sucuk Üzümlü 500 Gr, Gurmepark Sucuk Üzümlü Gr, Gurmepark Sucuk 500, Gurmepark Sucuk 500 Gr, Gurmepark Sucuk Gr, Gurmepark Beyaz,