Roastbeef Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı Katkısız 250 Gr
Roastbeef Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı Katkısız 250 Gr

Roastbeef Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı Katkısız 250 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺135,30(KDV Dahil)
İndirimli : ₺112,75(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

%100 dana etinden üretilir. Füme et olması nedeniyle oldukça düşük bir yağ miktarına sahiptir. Fümeleme işlemi  sırasında yağı en aza iner. İster meze olarak ister sandviç olarak ister kızarma olarak kullanabileceğiniz bir et çeşididir.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


%100 dana etinden üretilir. Füme et olması nedeniyle oldukça düşük bir yağ miktarına sahiptir. Fümeleme işlemi  sırasında yağı en aza iner. İster meze olarak ister sandviç olarak ister kızarma olarak kullanabileceğiniz bir et çeşididir.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Tütsülenmiş, Tütsülenmiş Dana, Tütsülenmiş Dana Füme, Tütsülenmiş Dana Füme Et, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı Katkısız, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı Katkısız 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı Katkısız 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı Katkısız Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Yağlı Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Katkısız, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Katkısız 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Katkısız 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Katkısız Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Az Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Yağlı, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Yağlı Katkısız, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Yağlı Katkısız 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Yağlı Katkısız 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Yağlı Katkısız Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Yağlı 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Yağlı 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Yağlı Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Katkısız, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Katkısız 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Katkısız 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Katkısız Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Karabiberli Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Yağlı, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Yağlı Katkısız, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Yağlı Katkısız 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Yağlı Katkısız 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Yağlı Katkısız Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Yağlı 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Yağlı 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Yağlı Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Katkısız, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Katkısız 250, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Katkısız 250 Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az Katkısız Gr, Tütsülenmiş Dana Füme Et Az 250,