Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 Kg ORJİNAL SERTİFİKALI
Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 Kg ORJİNAL SERTİFİKALI
Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 Kg ORJİNAL SERTİFİKALI

Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 Kg ORJİNAL SERTİFİKALI

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺233,10(KDV Dahil)
İndirimli : ₺203,96(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Güvenilir Gıda Marketi Korunmuş Lezzetler Geleneksel Üretim
Divle obruk tulum peyniri yem verilmeden, Toros Dağlarının eteklerinde kekik, ardıç, yaban yoncası, çiğdem, papatya, kuzukulağı, gelincik gibi bitkilerle beslenen koyun ve keçilerin sütünden elde ediliyor.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !Güvenilir Gıda Marketi Korunmuş Lezzetler Geleneksel Üretim
2019 Yılının Ekim ayında Divle Obruk Mağarası'ndan çıkarılan ve yapılma tarihinden itibaren 2 yıl olgunlaşmış peynirdir. Özel tad ve yoğun aroma sevenlerin tercihi olabilecek biraz daha kuru, orta tuzlu ve bazı yerlerinde de küf damarları bulunan muhteşem bir tulum peynirdir.

Divle obruk tulum peyniri yem verilmeden, Toros Dağlarının eteklerinde kekik, ardıç, yaban yoncası, çiğdem, papatya, kuzukulağı, gelincik gibi bitkilerle beslenen koyun ve keçilerin sütünden elde ediliyor. Yağı alınmış peynirlerin aromasız yapısı karşısında yağlı sütten elde edilen divle obruk peyniri damak çatlatan bir aromaya sahip. Doğal şirden mayasıyla mayalanan obruk peyniri Karaman Ayrancı bölgesindeki, yazın serin, kışın ılık olan özel mağaralarda bekletilerek lezzetlenmesi sağlanıyor. Toros dağlarının obruklarında yapılan bu özel peynir, mağaraların mikroflora yapısından kaynaklı oldukça özel bir lezzete sahip. Oğlak derisinde beklemesi de eşsiz lezzetinin en önemli ayrıntısı. Oğlak derisi bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış mucizevi bir koruma olgunlaştırma özelliğine sahip. 

 

Suyu alındıktan sonra mağarada olgunlaşırken tulum kızıl bir renk alıyor.

 Bu mağaranın en önemli özelliklerinden bir tanesi farklı ortamda çoğaltılamayan içindeki bakterilerdir. 

Fransızlar tarafından uzun uğraşlar sonucu bir türlü elde edilemeyen bakteriler sadece bu mağarada bulunmaktadır.
Mağaranın sıcaklığı yaz-kış 4 derece olması ise bir diğer özelliğidir. 
Bu sebeblerden dolayı 
Divle Obruk Peynir'i yılda sadece 70 ton üretilebildiğini hepimiz biliyoruz.
Divle Obruk Peynir'inin bir kısmı yurt dışındaki ünlü restoranlar, ve seçili kişiler tarafından özellikle tercih ediliyor.
Herkesin bildiği üzere Divle Obruk Peynir'i Dünya'nın en kaliteli ve en çok tercih edilen 5 peynirden birisidir.
Divle obruk tulum peyniri yem verilmeden, Toros Dağlarının eteklerinde kekik, ardıç, yaban yoncası, çiğdem, papatya, kuzukulağı, gelincik gibi bitkilerle beslenen koyun ve keçilerin sütünden elde edilir. 
Yağı alınmış peynirlerin aromasız yapısı karşısında yağlı sütten elde edilen divle obruk peyniri damak çatlatan bir aromaya sahip. 
Sizde bu gurme lezzetten mutlaka tatmalısınız ve sofranızın vazgeçilmez bir lezzeti olan Divle Obruk Peynir'ini bizler bizzat üreticisinden temin etmekteyiz 
Şimdiden Afiyet Olsun... 
Sevdiklerinizle birlikte mutlu,huzurlu,sağlıklı bir ömür geçirmeniz dileğiyle...

Bu kızıl renk kırmızı küf mantarından geliyor. Lezzetinin önemli bir sırrı da bu kırmızı mantarda saklı. Ancak bu küf peynirin içine geçmez. Tabii bu kadar özel ve özenle hazırlanan bir lezzet dünyanın en kaliteli beş peyniri arasında yerini almış. Peynir gurmelerinin bir püf noktasını da paylaşmak gerekir ki, peynirin orta kısmında tulum açılmadan önce kendi kendine küflenmiş olanı daha değerli çünkü daha lezzetli. 

 

Önemli Bilgi: Divle Obruk Tulumu açıldığı zaman küflü kısımları varsa bu peynirin en değerli kısmıdır. Bu küfler peynirin bozulduğunu göstermez aksine kalitesinin, aromasının ve lezzetinin tam olarak oturduğunun göstergesidir. 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.


Not: Bir Divle Obruk Tulum peyniri 2500 Gr - 3500 Gr ağırlığındadır. Tüm tulum olarak aldığınızda tulum içerisinde 6 ay boyunca sorunsuz bir şekilde tüketebilirsiniz. Tulumun içerisinde bekledikçe lezzeti ve aroması keskinleşir. 

Benzer Ürünler
Etiketler
Karaman, Karaman Divle, Karaman Divle Obruk, Karaman Divle Obruk Tulum, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 Kg, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 Kg ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 Kg ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 Kg SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri 1 SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri Kg, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri Kg ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri Kg ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri Kg SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Peyniri SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi 1, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi 1 Kg, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi 1 Kg ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi 1 Kg ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi 1 Kg SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi 1 ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi 1 ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi 1 SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Kg, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Kg ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Kg ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi Kg SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Keçi SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri 1, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri 1 Kg, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri 1 Kg ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri 1 Kg ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri 1 Kg SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri 1 ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri 1 ORJİNAL SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri 1 SERTİFİKALI, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri Kg, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri Kg ORJİNAL, Karaman Divle Obruk Tulum Mağara Koyun Peyniri Kg ORJİNAL SERTİFİKALI,