Doğal Domates Tatlısı 1 Kg

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺47,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Mevsiminde yetişen Domates Meyvesini her zaman bulabilmeniz için tatlısını deneyin. Mevsiminde özenle toplanan ve hazırlanan meyveler benzersiz tatlı lezzetini sizlere sunuyoruz. Kahvaltı dışında gün içerisinde farklı lezzetler ile ağzınızı tatlandırın. Evde yapılan reçel tadına varacaksınız. 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Doğal olarak üretilen reçel içerisindeki Domates taneleri ile benzersiz bir lezzet sunar. İçinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu madde bulunmaz. Zamanında toplanarak hazırlanan Domates içerisine sadece şeker, limon tuzu, badem ve vanilya ilave edilerek yapılır. Doğal bir tat olan Domates Reçelini aynı zamanda tatlı olarak üzerinde kaymak ile sunum yapabilir farklı lezzetler yakalayabilirsiniz. 


Merak ettiğiniz bilgiyi bulamadınız mı? Canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Hem detaylı bilgi verelim hem eksik bilgiyi tamamlayalım. Teşekkürler.

Gurmepark 

   

       ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

 • Hava ile temas etmesini engelleyecek saklama kabı içerisinde serin bir yerde muhafaza edilebilir, üstününü açık kalmamasına özen gösteriniz. Nemli ve rutubetli ortamlarda açık kalmamasına ve güneş ışığına direk olarak maruz kalmamasına dikkat ediniz. (+4 / +18 C arasındaki sıcaklıkta muhafaza ediniz.)

   

  NASIL GÖNDERİLİYOR?

  Koruyucu kutu içerisinde dışarıdan oluşabilecek çarpmalara karşı korumalı olarak koliye yerleştirerek gönderim sağlanmaktadır. Tüm hava şartlarında gereken tedbirler ve önlemler alınarak paketlenir. Dış etkiden zarar görmeden size teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için her önlemi alarak güvenle ulaştırıyoruz. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya verilir adresinize teslim edilir.

  Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

  Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


  Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

  Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

  Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

  Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

   

  Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

  İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler