Ermenek Tulum Peyniri Koyun Keçi 500 Gr
Ermenek Tulum Peyniri Koyun Keçi 500 Gr

Ermenek Tulum Peyniri Koyun Keçi 500 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺47,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,37(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

İç Anadolu bölgesinde yaygın olarak ve sevilerek tüketilen
bir peynir çeşididir. Doğal süt kokusu ve orta derecedeki tuzu ile tulum
peyniri sevenler için vazgeçilmez bir lezzettir. Tamamen yağlı sütten yapılan Ermenek Tulumunu severek tüketeceksiniz.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Ermenek Tulum Peyniri Koyun Keçi 500 Gr

Doğal alanlarda beslenen koyun ve keçi sütünden üretilir. Mayalama için doğal şirden mayası kullanılır. Mayalanan ve kıvamına getirilen peynir hakiki tüylü koyun derisinden yapılan tulumlara sıkıştırılarak doldurulur. Divle Obruk peyniri gibi hazırlanır, yalnızca mağarada değil soğuk hava depolarında dinlendirilir. Dinlendirme ve olgunlaşma süresi boyunca aralıklar ile yönleri değiştirilerek tamamen olgunlaşması beklenir.  Yöresinde üretilen sütün kokusu ve lezzetini barındıran bu peynire bayılacaksınız.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Ermenek Tulum Peyniri Koyun Keçi 500 Gr, Ermenek, Ermenek Tulum, Ermenek Tulum Peyniri, Ermenek Tulum Peyniri Koyun, Ermenek Tulum Peyniri Koyun Keçi, Ermenek Tulum Peyniri Koyun Keçi 500, Ermenek Tulum Peyniri Koyun Keçi Gr, Ermenek Tulum Peyniri Koyun 500, Ermenek Tulum Peyniri Koyun 500 Gr, Ermenek Tulum Peyniri Koyun Gr, Ermenek Tulum Peyniri Keçi, Ermenek Tulum Peyniri Keçi 500, Ermenek Tulum Peyniri Keçi 500 Gr, Ermenek Tulum Peyniri Keçi Gr, Ermenek Tulum Peyniri 500, Ermenek Tulum Peyniri 500 Gr, Ermenek Tulum Peyniri Gr, Ermenek Tulum Koyun, Ermenek Tulum Koyun Keçi, Ermenek Tulum Koyun Keçi 500, Ermenek Tulum Koyun Keçi 500 Gr, Ermenek Tulum Koyun Keçi Gr, Ermenek Tulum Koyun 500, Ermenek Tulum Koyun 500 Gr, Ermenek Tulum Koyun Gr, Ermenek Tulum Keçi, Ermenek Tulum Keçi 500, Ermenek Tulum Keçi 500 Gr, Ermenek Tulum Keçi Gr, Ermenek Tulum 500, Ermenek Tulum 500 Gr, Ermenek Tulum Gr, Ermenek Peyniri, Ermenek Peyniri Koyun, Ermenek Peyniri Koyun Keçi, Ermenek Peyniri Koyun Keçi 500, Ermenek Peyniri Koyun Keçi 500 Gr, Ermenek Peyniri Koyun Keçi Gr, Ermenek Peyniri Koyun 500, Ermenek Peyniri Koyun 500 Gr, Ermenek Peyniri Koyun Gr, Ermenek Peyniri Keçi, Ermenek Peyniri Keçi 500, Ermenek Peyniri Keçi 500 Gr, Ermenek Peyniri Keçi Gr, Ermenek Peyniri 500, Ermenek Peyniri 500 Gr, Ermenek Peyniri Gr, Ermenek Koyun, Ermenek Koyun Keçi, Ermenek Koyun Keçi 500, Ermenek Koyun Keçi 500 Gr, Ermenek Koyun Keçi Gr, Ermenek Koyun 500, Ermenek Koyun 500 Gr, Ermenek Koyun Gr, Ermenek Keçi, Ermenek Keçi 500, Ermenek Keçi 500 Gr, Ermenek Keçi Gr, Ermenek 500, Ermenek 500 Gr, Ermenek Gr, Tulum, Tulum Peyniri, Tulum Peyniri Koyun, Tulum Peyniri Koyun Keçi, Tulum Peyniri Koyun Keçi 500, Tulum Peyniri Koyun Keçi 500 Gr, Tulum Peyniri Koyun Keçi Gr, Tulum Peyniri Koyun 500, Tulum Peyniri Koyun 500 Gr, Tulum Peyniri Koyun Gr, Tulum Peyniri Keçi, Tulum Peyniri Keçi 500, Tulum Peyniri Keçi 500 Gr, Tulum Peyniri Keçi Gr, Tulum Peyniri 500, Tulum Peyniri 500 Gr, Tulum Peyniri Gr, Tulum Koyun, Tulum Koyun Keçi, Tulum Koyun Keçi 500, Tulum Koyun Keçi 500 Gr, Tulum Koyun Keçi Gr, Tulum Koyun 500, Tulum Koyun 500 Gr, Tulum Koyun Gr, Tulum Keçi, Tulum Keçi 500, Tulum Keçi 500 Gr, Tulum Keçi Gr, Tulum 500, Tulum 500 Gr, Tulum Gr, Peyniri, Peyniri Koyun, Peyniri Koyun Keçi, Peyniri Koyun Keçi 500, Peyniri Koyun Keçi 500 Gr, Peyniri Koyun Keçi Gr, Peyniri Koyun 500, Peyniri Koyun 500 Gr, Peyniri Koyun Gr, Peyniri Keçi, Peyniri Keçi 500, Peyniri Keçi 500 Gr, Peyniri Keçi Gr, Peyniri 500, Peyniri 500 Gr, Peyniri Gr, Koyun, Koyun Keçi, Koyun Keçi 500, Koyun Keçi 500 Gr, Koyun Keçi Gr, Koyun 500, Koyun 500 Gr, Koyun Gr, Keçi, Keçi 500, Keçi 500 Gr, Keçi Gr, 500, 500 Gr, Gr,