Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1000 g ℮
Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1000 g ℮

Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1000 g ℮

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺475,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺396,00(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo

Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri, doğanın ve geleneksel lezzetin buluştuğu enfes bir peynir deneyimidir. Bu özel peynir, Erzincan'ın verimli topraklarında yetişen koyun sütünden elde edilir ve ustalıkla işlenerek uzun süre olgunlaştırılır. Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri, kendine özgü yoğun aroması ve sert kıvamıyla damaklarda unutulmaz bir tat bırakır. Doğanın lezzetiyle buluşmak için ideal bir tercihtir.

Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1000 g ℮

Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri, Türk peynir kültürünün en değerli ve lezzetli örneklerinden biridir. Bu özel peynir, Erzincan'ın verimli topraklarında yetişen sağlıklı ve doğal beslenen koyunların sütünden elde edilir. Usta peynir üreticileri tarafından özenle işlenen ve uzun süre olgunlaştırılan Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri, kendine özgü karakteristik özellikleriyle damaklarda unutulmaz bir tat deneyimi sunar.

Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri'nin üretim süreci, geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilir. İlk adımda, taze ve kaliteli koyun sütü özenle toplanır. Ardından, süt özel bir fermantasyon sürecine tabi tutulur ve pıhtılaştırılır. Pıhtılaşan süt, özel tulumlar içerisine yerleştirilir ve uzun bir olgunlaşma sürecine bırakılır. Bu süreçte, peynirin dokusu sertleşir ve kendine özgü yoğun aroması gelişir. Tulumun içerisindeki peynir, doğal ortamda olgunlaşırken, kendine has tat ve aromalarını kazanır.

Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri, yoğun ve zengin bir aromaya sahiptir. Sert kıvamıyla dikkat çeken bu peynir, damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakır. Tuzlu ve hafif ekşi bir tat profiline sahip olan peynir, her diliminde doğanın izlerini taşır. Kendine özgü aroma ve dokusuyla peynir severlerin beğenisini kazanır.

 

Besin Değerleri

Enerji: 334 kcal

Yağ: 24 g

Protein: 20 g

Karbonhidrat: 9 g

Tuz: 1.49 g

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

                                                         

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Etiketler
Erzincan, Erzincan Şavak, Erzincan Şavak Bidon, Erzincan Şavak Bidon Tulum, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri 1, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Koyun, Erzincan Şavak Bidon Tulum Koyun 1, Erzincan Şavak Bidon Tulum Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Koyun Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum 1, Erzincan Şavak Bidon Tulum 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Kg, Erzincan Şavak Bidon Peyniri, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Koyun, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Koyun 1, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Koyun Kg, Erzincan Şavak Bidon Peyniri 1, Erzincan Şavak Bidon Peyniri 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Kg, Erzincan Şavak Bidon Koyun, Erzincan Şavak Bidon Koyun 1, Erzincan Şavak Bidon Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Koyun Kg, Erzincan Şavak Bidon 1, Erzincan Şavak Bidon 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Kg, Erzincan Şavak Tulum, Erzincan Şavak Tulum Peyniri, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Koyun, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Koyun 1, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Koyun Kg, Erzincan Şavak Tulum Peyniri 1, Erzincan Şavak Tulum Peyniri 1 Kg, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Kg, Erzincan Şavak Tulum Koyun, Erzincan Şavak Tulum Koyun 1, Erzincan Şavak Tulum Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Tulum Koyun Kg, Erzincan Şavak Tulum 1, Erzincan Şavak Tulum 1 Kg, Erzincan Şavak Tulum Kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR