Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1 Kg
Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1 Kg

Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1 Kg

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺198,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺165,00(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Güvenilir Gıda Marketi Korunmuş Lezzetler Geleneksel Üretim

Yapımı aylar süren Şavak Bidon peyniri yapımı zor eşsiz bir lezzete sahiptir. Vaktinde toplanan saf koyun sütünden hazırlanır.  Lezzeti ile her damağa hitap etmektedir. Beğeneceğiniz bir peynir deneyimine hazır olun.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


 KOYUN Peyniri Şırdan Maya

Doğal ortamlarında sağlıklı olarak yetiştirilen koyunların sütü hazırlanır. Hazırlanan süt pastörize edildikten sonra doğal şirdan mayası ile mayalanır. Kıvamı hazırlandıktan sonra olgunlaşma süresine alınır. Oda sıcaklığı özel olarak ayarlanmış odalarda bekletilen tulum peyniri sürekli ters düz edilerek olgunlaşması sağlanıyor. Olgunlaşan peynirler el ile veya makine yardımı ile içinde hava kalmayacak şekilde sıkıca bastırılarak doldurulur. Hava alamayacak şekilde hazırlanan tulumlar sıkıca kapatılarak bekleme yerine alınır. Aylarca bekletilen tulum peynirleri ne kadar uzun süre beklerse o kadar lezzetli olur.

Ülkemizin her yöresinden ayrı ayrı ve eşsiz lezzetleri bir araya getirmek için çalışıyoruz. Bünyemizde barındırdığımız her ürün doğal ve katkısızdır. Bilinmeyen eşsiz lezzetler ve hizmetimiz hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanızdan memnun oluruz.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.

 

 

Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Haftasonu  kargoya verilmemektedir. 

Cumadan sonra kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler.

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Erzincan, Erzincan Şavak, Erzincan Şavak Bidon, Erzincan Şavak Bidon Tulum, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Koyun Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri 1, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Peyniri Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Koyun, Erzincan Şavak Bidon Tulum Koyun 1, Erzincan Şavak Bidon Tulum Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Koyun Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum 1, Erzincan Şavak Bidon Tulum 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Tulum Kg, Erzincan Şavak Bidon Peyniri, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Koyun, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Koyun 1, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Koyun Kg, Erzincan Şavak Bidon Peyniri 1, Erzincan Şavak Bidon Peyniri 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Peyniri Kg, Erzincan Şavak Bidon Koyun, Erzincan Şavak Bidon Koyun 1, Erzincan Şavak Bidon Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Koyun Kg, Erzincan Şavak Bidon 1, Erzincan Şavak Bidon 1 Kg, Erzincan Şavak Bidon Kg, Erzincan Şavak Tulum, Erzincan Şavak Tulum Peyniri, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Koyun, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Koyun 1, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Koyun Kg, Erzincan Şavak Tulum Peyniri 1, Erzincan Şavak Tulum Peyniri 1 Kg, Erzincan Şavak Tulum Peyniri Kg, Erzincan Şavak Tulum Koyun, Erzincan Şavak Tulum Koyun 1, Erzincan Şavak Tulum Koyun 1 Kg, Erzincan Şavak Tulum Koyun Kg, Erzincan Şavak Tulum 1, Erzincan Şavak Tulum 1 Kg, Erzincan Şavak Tulum Kg,