Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 5x 1 g ℮
Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 5x 1 g ℮

Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 5x 1 g ℮

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺46,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺38,50(KDV Dahil)

Evde sağlıklı ve lezzetli yoğurt yapmanızı sağlayan probiyotik yoğurt mayası. Tamamen doğal ve probiyotik özelliklere sahip olan bu maya, evde kendi yoğurdunuzu yapmanız için ideal bir seçenektir. Gurmepark güvencesiyle sunulan probiyotik yoğurt mayası, sağlığınızı desteklerken lezzetli bir fermente deneyimi sunar.

Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 5x 1 g ℮

Bağışıklık sistemini güçlendiren probiyotik yoğurt, bu sayede diğer birçok hastalığın iyileşmesinde çok önemli rol oynayan bir gıdadır. Evde probiyotik yoğurt mayasının besin değeri yüksektir ve tadı geleneksel damak zevkimize uygundur. Hijyenik paketindeki probiyotik yoğurt mayası ile kolayca mayalayabilirsiniz.

Paketi buzdolabında +4C'de saklayınız. Paket açıldıktan sonra tamamını tüketiniz.

 

İçindekiler

Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium animalis ssp.lactis., Laktoz(Şüt Şekeri)

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

                                                         

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Etiketler
Evde, Evde Probiyotik, Evde Probiyotik Yoğurt, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 5x, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 5x 1, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 5x 1 Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 5x Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 1, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket 1 Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Paket Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası 5x, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası 5x 1, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası 5x 1 Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası 5x Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası 1, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası 1 Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Mayası Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Paket, Evde Probiyotik Yoğurt Paket 5x, Evde Probiyotik Yoğurt Paket 5x 1, Evde Probiyotik Yoğurt Paket 5x 1 Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Paket 5x Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Paket 1, Evde Probiyotik Yoğurt Paket 1 Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Paket Gr, Evde Probiyotik Yoğurt 5x, Evde Probiyotik Yoğurt 5x 1, Evde Probiyotik Yoğurt 5x 1 Gr, Evde Probiyotik Yoğurt 5x Gr, Evde Probiyotik Yoğurt 1, Evde Probiyotik Yoğurt 1 Gr, Evde Probiyotik Yoğurt Gr, Evde Probiyotik Mayası, Evde Probiyotik Mayası Paket, Evde Probiyotik Mayası Paket 5x, Evde Probiyotik Mayası Paket 5x 1, Evde Probiyotik Mayası Paket 5x 1 Gr, Evde Probiyotik Mayası Paket 5x Gr, Evde Probiyotik Mayası Paket 1, Evde Probiyotik Mayası Paket 1 Gr, Evde Probiyotik Mayası Paket Gr, Evde Probiyotik Mayası 5x, Evde Probiyotik Mayası 5x 1, Evde Probiyotik Mayası 5x 1 Gr, Evde Probiyotik Mayası 5x Gr, Evde Probiyotik Mayası 1, Evde Probiyotik Mayası 1 Gr, Evde Probiyotik Mayası Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR