Fiskobirlik Kavrulmuş İç Fındık 250 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Dünya üzerindeki en kaliteli fındıklar Türk fındıkları. Doğal hazırlanışı ile günde 1 avuç fındığa ne dersiniz?

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Faydası saymakla bitmeyecek iç fındıklar zarlarından ve kabuklarından ayrılarak kavruluyor ve beğeninize sunuluyor. Bir avuç sağlık için fındığı evinizden eksik etmeyin.

Merak ettiğiniz bilgiyi bulamadınız mı? Canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Hem detaylı bilgi verelim hem eksik bilgiyi tamamlayalım. Teşekkürler.

Gurmepark 


ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Saklama kabı içerisinde kapağı kapalı olarak güneş ışığını doğrudan almayan yerde muhafaza edininiz. Nemli ve rutubetli ortamlarda açık kalmamasına dikkat ediniz. Serin ortamda muhafaza etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Özenle hazırlanan paket içerisinde hazırlanır. Kargo sırasında oluşabilecek çarpmalara karşı korumalı olarak koliye yerleştirerek gönderim sağlanmaktadır. Tüm hava şartlarında gereken tedbirler ve önlemler alınarak paketlenir. Dış etkiden zarar görmeden size teslim edilir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için her önlemi alarak güvenle ulaştırıyoruz.  Kapatılan koli kargoya verilir adresinize teslim edilir.

Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önle mek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Fiskobirlik Kavrulmuş İç Fındık, Fiskobirlik, Fiskobirlik Kavrulmuş, Fiskobirlik Kavrulmuş İç, Fiskobirlik Kavrulmuş İç Fındık 250, Fiskobirlik Kavrulmuş İç Fındık 250 gr, Fiskobirlik Kavrulmuş İç Fındık gr, Fiskobirlik Kavrulmuş İç 250, Fiskobirlik Kavrulmuş İç 250 gr, Fiskobirlik Kavrulmuş İç gr, Fiskobirlik Kavrulmuş Fındık, Fiskobirlik Kavrulmuş Fındık 250, Fiskobirlik Kavrulmuş Fındık 250 gr, Fiskobirlik Kavrulmuş Fındık gr, Fiskobirlik Kavrulmuş 250, Fiskobirlik Kavrulmuş 250 gr, Fiskobirlik Kavrulmuş gr, Fiskobirlik İç, Fiskobirlik İç Fındık, Fiskobirlik İç Fındık 250, Fiskobirlik İç Fındık 250 gr, Fiskobirlik İç Fındık gr, Fiskobirlik İç 250, Fiskobirlik İç 250 gr, Fiskobirlik İç gr, Fiskobirlik Fındık, Fiskobirlik Fındık 250, Fiskobirlik Fındık 250 gr, Fiskobirlik Fındık gr, Fiskobirlik 250, Fiskobirlik 250 gr, Fiskobirlik gr, Kavrulmuş, Kavrulmuş İç, Kavrulmuş İç Fındık, Kavrulmuş İç Fındık 250, Kavrulmuş İç Fındık 250 gr, Kavrulmuş İç Fındık gr, Kavrulmuş İç 250, Kavrulmuş İç 250 gr, Kavrulmuş İç gr, Kavrulmuş Fındık, Kavrulmuş Fındık 250, Kavrulmuş Fındık 250 gr, Kavrulmuş Fındık gr, Kavrulmuş 250, Kavrulmuş 250 gr, Kavrulmuş gr, İç, İç Fındık, İç Fındık 250, İç Fındık 250 gr, İç Fındık gr, İç 250, İç 250 gr, İç gr, Fındık, Fındık 250, Fındık 250 gr, Fındık gr, 250, 250 gr, gr, kavrulmuş, fındık, içi, yerli, yöresel, katkısız, doğal, organik, taze, kg, atıştırmalık, kuruyemiş, kuru, gıda, meyve, sebze, sağlıklı, güvenli, hesaplı, kaliteli, yeni, satış, alış, fiyat, uygun, besleyici, faydalı, çekirdek, çift, tek, vakum,