Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız %100 Dana 1 Kg
Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız %100 Dana 1 Kg

Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız %100 Dana 1 Kg

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺270,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺225,75(KDV Dahil)

%100 dana etinden üretilir. Füme et olması nedeniyle oldukça düşük bir yağ miktarına sahiptir. Fümeleme işlemi  sırasında yağı en aza iner. İster meze olarak ister sandviç olarak ister kızarma olarak kullanabileceğiniz bir et çeşididir.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız %100 Dana 1 Kg

%100 dana etinden üretilir. Füme et olması nedeniyle oldukça düşük bir yağ miktarına sahiptir. Fümeleme işlemi  sırasında yağı en aza iner. İster meze olarak ister sandviç olarak ister kızarma olarak kullanabileceğiniz bir et çeşididir.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Füme, Füme Et, Füme Et Kekikli, Füme Et Kekikli Az, Füme Et Kekikli Az Yağlı, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 100, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 100 Dana, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 100 Dana 1, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 100 Dana 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 100 Dana Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 100 1, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 100 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 100 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız Dana, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız Dana 1, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız Dana 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız Dana Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 1, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Katkısız Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı 100, Füme Et Kekikli Az Yağlı 100 Dana, Füme Et Kekikli Az Yağlı 100 Dana 1, Füme Et Kekikli Az Yağlı 100 Dana 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı 100 Dana Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı 100 1, Füme Et Kekikli Az Yağlı 100 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı 100 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Dana, Füme Et Kekikli Az Yağlı Dana 1, Füme Et Kekikli Az Yağlı Dana 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Dana Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı 1, Füme Et Kekikli Az Yağlı 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Yağlı Kg, Füme Et Kekikli Az Katkısız, Füme Et Kekikli Az Katkısız 100, Füme Et Kekikli Az Katkısız 100 Dana, Füme Et Kekikli Az Katkısız 100 Dana 1, Füme Et Kekikli Az Katkısız 100 Dana 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Katkısız 100 Dana Kg, Füme Et Kekikli Az Katkısız 100 1, Füme Et Kekikli Az Katkısız 100 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Katkısız 100 Kg, Füme Et Kekikli Az Katkısız Dana, Füme Et Kekikli Az Katkısız Dana 1, Füme Et Kekikli Az Katkısız Dana 1 Kg, Füme Et Kekikli Az Katkısız Dana Kg, Füme Et Kekikli Az Katkısız 1,