Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 180-230 g ℮
Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 180-230 g ℮
Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 180-230 g ℮

Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 180-230 g ℮

Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis, özenle seçilmiş etlerin özel baharatlarla harmanlandığı ve özel bir füme işleminden geçirildiği lezzetli bir atıştırmalıktır. İster tek başına atıştırmak için, ister sandviçlerinizde kullanmak için idealdir. Siz ve sevdikleriniz için keyifli bir atıştırmalık deneyimi sunar. Fümeci Smokehouse kalitesiyle hazırlanan bu lezzet dolu ürünü Gurmepark güvencesiyle deneyebilirsiniz.

Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 180-230 g ℮

Atıştırmalık et çubukları son dönemlerde özellikle sağlıklı atıştırmalık arayanların tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Fümeci Smokehouse tarafından üretilen atıştırmalık et çubukları, özenle seçilmiş %100 dana eti kullanılarak üretiliyor.

Üretim sürecinde, etler özel baharatlar ve doğal katkı maddeleri ile lezzetlendiriliyor. Daha sonra, sosis şeklini alması için özel kılıflara doldurulup, fırınlanarak pişiriliyor ve son olarak da doğranarak atıştırmalık boyutlarına getiriliyor.

Atıştırmalık et çubukları, protein ve enerji deposu olmaları sebebiyle özellikle sporcuların, yürüyüş yapanların ve aktif yaşam tarzına sahip olanların tercih ettiği bir ürün. Ayrıca, çocukların da sağlıklı bir şekilde atıştırmalık tüketebilmeleri için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Fümeci Smokehouse atıştırmalık et çubukları, kaliteli ve lezzetli bir atıştırmalık arayanların beklentilerini karşılamak üzere üretiliyor. Doğal ve sağlıklı bir ürün tercih edenlerin rahatlıkla tüketebileceği atıştırmalık et çubukları, pratik paketleri ile her zaman yanınızda olacak.

 

Besin Değerleri

Enerji: 137 kcal

Yağ: 5 g

Protein 23 g

Karbonhidrat: 0 g

Tuz: 0.8 g

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

                                                         

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Etiketler
Fümeci, Fümeci Smokehouse, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 240, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 240 -, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 240 - 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 240 - 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 240 - Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 240 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 240 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 240 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis -, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis - 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis - 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis - Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Sosis Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 240, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 240 -, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 240 - 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 240 - 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 240 - Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 240 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 240 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 240 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları -, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları - 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları - 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları - Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Çubukları Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 240, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 240 -, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 240 - 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 240 - 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 240 - Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 240 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 240 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 240 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis -, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis - 280, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis - 280 Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis - Gr, Fümeci Smokehouse Atıştırmalık Et Sosis 280,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR