Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu 500 g ℮
Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu 500 g ℮

Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu 500 g ℮

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺105,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺88,00(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo

Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu, doğallığı ve lezzetiyle sofralarınıza keyif katıyor. Özenle seçilen taze sütlerin süzülerek elde edildiği bu yoğurt, tam bir doğal lezzet sunuyor. Yoğun kıvamı, yoğun aroması ve pürüzsüz dokusuyla damaklarda iz bırakıyor. Köy yoğurdunun tüm besleyici özelliklerini taşıyan bu ürün, sağlıklı bir tercih yapmak isteyenler için ideal bir seçenek. Doğal lezzetin incisi olan Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu, Gurmepark güvencesiyle sofralarınıza geliyor.

Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu 500 g ℮

Tam yağlı süzme köy yoğurdu, özellikle Türk mutfağında sıklıkla tüketilen geleneksel bir yoğurt çeşididir. Sütün mayalanması sonucu oluşan yoğurdun süzülerek suyunun alınmasıyla elde edilir. Köy yoğurdu, adından da anlaşılacağı gibi genellikle köylerde üretilir. Bu yoğurdun en önemli özelliklerinden biri tamamen doğal olmasıdır. Tam yağlı süzme köy yoğurdu, genellikle keçi, koyun veya inek sütü kullanılarak üretilir. Bu yoğurt düşük kalorili bir süt ürünüdür ve yüksek miktarda protein içerir. Ayrıca sindirim sağlığına faydalı olan probiyotik bakteriler açısından zengindir.

Süzme Köy Yoğurdu, genellikle kahvaltılarda, salatalarda, mezelerde, çorbaların üzerinde ve diğer yemeklerde kullanılır. Ayrıca, tatlılar içinde tercih edilir. Köy yoğurdunun en önemli özelliklerinden biri yoğun kıvamıdır. Bu nedenle, yemeklere eklendiğinde onlara yoğun bir lezzet verir. Köy yoğurdu, Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden biridir. Hem sağlık hem de lezzet açısından önemli bir yere sahiptir. Doğal ve besleyici özellikleri sayesinde birçok kişinin tercih ettiği bir besindir.

 

Besin Değerleri

Enerji: 75 kcal

Yağ: 5.3 g

Protein: 4.8 g

Karbonhidrat: 2 g

Tuz: 1

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

                                                         

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Etiketler
Günlük, Günlük Tam, Günlük Tam Yağlı, Günlük Tam Yağlı Süzme, Günlük Tam Yağlı Süzme Köy, Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu, Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu 500, Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu 500 Gr, Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Yoğurdu Gr, Günlük Tam Yağlı Süzme Köy 500, Günlük Tam Yağlı Süzme Köy 500 Gr, Günlük Tam Yağlı Süzme Köy Gr, Günlük Tam Yağlı Süzme Yoğurdu, Günlük Tam Yağlı Süzme Yoğurdu 500, Günlük Tam Yağlı Süzme Yoğurdu 500 Gr, Günlük Tam Yağlı Süzme Yoğurdu Gr, Günlük Tam Yağlı Süzme 500, Günlük Tam Yağlı Süzme 500 Gr, Günlük Tam Yağlı Süzme Gr, Günlük Tam Yağlı Köy, Günlük Tam Yağlı Köy Yoğurdu, Günlük Tam Yağlı Köy Yoğurdu 500, Günlük Tam Yağlı Köy Yoğurdu 500 Gr, Günlük Tam Yağlı Köy Yoğurdu Gr, Günlük Tam Yağlı Köy 500, Günlük Tam Yağlı Köy 500 Gr, Günlük Tam Yağlı Köy Gr, Günlük Tam Yağlı Yoğurdu, Günlük Tam Yağlı Yoğurdu 500, Günlük Tam Yağlı Yoğurdu 500 Gr, Günlük Tam Yağlı Yoğurdu Gr, Günlük Tam Yağlı 500, Günlük Tam Yağlı 500 Gr, Günlük Tam Yağlı Gr, Günlük Tam Süzme, Günlük Tam Süzme Köy, Günlük Tam Süzme Köy Yoğurdu, Günlük Tam Süzme Köy Yoğurdu 500, Günlük Tam Süzme Köy Yoğurdu 500 Gr, Günlük Tam Süzme Köy Yoğurdu Gr, Günlük Tam Süzme Köy 500, Günlük Tam Süzme Köy 500 Gr, Günlük Tam Süzme Köy Gr, Günlük Tam Süzme Yoğurdu, Günlük Tam Süzme Yoğurdu 500, Günlük Tam Süzme Yoğurdu 500 Gr, Günlük Tam Süzme Yoğurdu Gr, Günlük Tam Süzme 500, Günlük Tam Süzme 500 Gr, Günlük Tam Süzme Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR