Gurmepark Atışeri Dr. Carob Soğuk Sıkma %100 Doğal Aspir Yağı 250 ml
Gurmepark Atışeri Dr. Carob Soğuk Sıkma %100 Doğal Aspir Yağı 250 ml

Gurmepark Atışeri Dr. Carob Soğuk Sıkma %100 Doğal Aspir Yağı 250 ml

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺33,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺27,50(KDV Dahil)

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Atışeri Dr. Carob Aspir Yağı 250 Ml

 

Doğal yağlar, içerikleri bakımından önemli şifa kaynaklarından bir tanesidir. Atışeri markasının sizler için formüle ettiği bu yağ, faydaları ile hastalık tedavilerinde ek yardımcı oluyor. 

Atışeri Dr. Carob Aspir Yağı bitkisinin içeriği, % 45 civarında yağdan oluşur. Bu bakımdan bitkinin yarısının yağ olduğunu söylemek mümkün.

 Bitkinin tohumunun preslenmesiyle yağ elde ediliyor. Bununla birlikte Omega 3 ve 6 yağları, kalsiyum, fosfor, demir, B1, B2, B3 ve E vitaminleri, antioksidanlar, antiseptikler aspir yağının içerikleridir.

Aspir yağı, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı gibi yağlara alternatif olarak tüketilebilecek yağların başında gelir.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler