Gurmepark Bingöl Soğuk Çeşme Kavurma 1 Kg
Gurmepark Bingöl Soğuk Çeşme Kavurma 1 Kg
Gurmepark Bingöl Soğuk Çeşme Kavurma 1 Kg

Gurmepark Bingöl Soğuk Çeşme Kavurma 1 Kg

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺182,76(KDV Dahil)
İndirimli : ₺152,30(KDV Dahil)

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Gurmepark Bingöl Soğuk Çeşme Kavurma 1 Kg

Özel Bingöl kavurmasının sırrı ustalarında saklı, bilindiği kadarını aktaralım.

Bingöl’ün ormanlık alanlarda ve yaylalarında meşe bitkisi ağırlıklı doğal olarak beslenen danaların ve oğlakların etinden üretilmektedir. Kavurma paketleme tesislerinde tamamen sağlığa uygun gelişmiş teknoloji ile üretilmektedir. İçerisine hiçbir katkı maddesi eklenmeden kendi yağı ve etin sert olmaması için az tuzlu olarak pişirilir. İşin sırrı ise pişirme aşamasındadır.

Oldukça sert olan oğlak eti yumuşaması için suyunu iyice çekmiş olması gerekir. 4 saat kapalı bir şekilde titizlik ile pişirilir ve suyunun çekmesi sağlanır.Bu sayede kavurma lokum kıvamına gelir. Paketlenerek satışa hazır hale getirilir. Eşi benzeri bulunmayan özel olarak üretilen Bingöl Soğuk Çeşme Kavurmasını denedikten sonra sofranızdan eksik etmeyeceksiniz.

Ürün açıklaması ve bilgisinde eksik gördüğünüz veya merak ettiğiniz yer varsa lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Hem detaylı bilgi verelim hem eksik bilgiyi tamamlayalım. Şimdiden teşekkürler.

Gurmepark 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz. Buzdolabında saklama kabı içerisinde hava ile temasını keserek muhafaza edebilirsiniz.

 

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler