Gurmepark Kırklareli Rumeli Hardaliyesi 750 mL
Gurmepark Kırklareli Rumeli Hardaliyesi 750 mL

Gurmepark Kırklareli Rumeli Hardaliyesi 750 mL

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺39,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺33,00(KDV Dahil)

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Hardaliye çok eski dönemlerde geleneksel uygulamalarla üzüm şırasını koruyabilmek amacıyla geliştirilmiş ve günümüze gelebilmiş Kırklareli'ne has, oldukça hoş bir tadı ve kokusu olan bir içeceğimizdir. Trakya da özellikle Kırklareli bölgesinde, koyu bir rengi olan, kokulu üzümlerle vişne yaprağı ve siyah hardal tohumları katılarak üretilen bu içeceğimiz sağlık açısından oldukça önemlidir. Günümüzün en sağlıklı ve kaliteli üzümleri olan Kabarnet ve Merlot üzümlerinden daha fazla sağlıklı fabrika ortamında el değmeden üretilmektedir. Günlük en az 250-500 ml hardaliye tüketiminin, bireyde sağlıklı ve enerjik bir yapısı olduğu saptanmıştır. Bulgulara göre, hardaliye tüketen bireylerde toplam antioksidan kapasitesinde, oldukça enerjik bir yapısının gün içinde fark edileceği ve hardaliyenin genel toplam antioksidan aktivitesini artırmaya ve ayakta tutmaya yönelik oldukça olumlu potansiyel bir etkisi olabileceği öngörülmektedir. Birçok hastalığı yenmede oldukça önemli olan hardaliye, tüketilmeli ve korunmalıdır. Öğrenciler, sporcular ve yoğun enerji gereksinimi gerektiren işlerle meşgul bireyler için şiddetle tavsiye edilir. Hardaliye ve Özellikleri İçindekiler: Üzüm suyu ve hardal tohumu(alerjendir), Meyve Suyu Oranı: % 100 Net miktar: 750 ml Raf ömrü en az 1 yıldır

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Bu tatlı atıştırmalık doğal üretimiyle sağlıklı bir seçim. Katkı maddesi ve koruyucu madde kullanılmadan doğal olarak üretilir. Tatlandırıcı, GDO, renklendirici gibi hiçbir etki kullanılmadan üretilir ve paketlenir. Küçük paketi ve kaşığı ile her zaman yanınızda olabilecek bir lezzet. 

Merak ettiğiniz bilgiyi bulamadınız mı? Canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Hem detaylı bilgi verelim hem eksik bilgiyi tamamlayalım. Teşekkürler.

Gurmepark 

   

        ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

 • Buzdolabında hava ile temas etmesini engelleyecek saklama kabı içerisinde serin bir yerde muhafaza edilebilir, üstününü açık kalmamasına özen gösteriniz. Nemli ve rutubetli ortamlarda açık kalmamasına ve güneş ışığına direk olarak maruz kalmamasına dikkat ediniz. (+4 / +18 C arasındaki sıcaklıkta muhafaza ediniz.)

   

  NASIL GÖNDERİLİYOR?

  Koruyucu kutu içerisinde dışarıdan oluşabilecek çarpmalara karşı korumalı olarak koliye yerleştirerek gönderim sağlanmaktadır. Tüm hava şartlarında gereken tedbirler ve önlemler alınarak paketlenir. Dış etkiden zarar görmeden size teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için her önlemi alarak güvenle ulaştırıyoruz. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya verilir adresinize teslim edilir.

  Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

  Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


  Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

  Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

  Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

  Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

   

  Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

  İyi Alışverişler.