Rifat Minare Lütenitsa Tatlı 835 Gr
Rifat Minare Lütenitsa Tatlı 835 Gr

Rifat Minare Lütenitsa Tatlı 835 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺92,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺77,00(KDV Dahil)

Balkanlar’dan gelen, göçmen sosu olarak da bilinen Lütenitsa’nın Bulgaristan topraklarında başlayan lezzet göçü, Rifat Minare ile kalıcı bir damak tadına dönüşüyor. Pazar kahvaltılarının olmazsa olmazı olacak Lütenitsa’ya, sofranızda şimdiden yerini ayırın çünkü bu lezzete hayır diyemeyeceksiniz.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Lütenitsa (tatlı)

Brüt/Net : 835 Gr/540 Gr

Közlenmiş biber ve patlıcan gibi birçok tat, Lütenitsa’da buluşarak adeta lezzet ordusu kuruyor…

Balkanlar’dan gelen, göçmen sosu olarak da bilinen Lütenitsa’nın Bulgaristan topraklarında başlayan lezzet göçü, Rifat Minare ile kalıcı bir damak tadına dönüşüyor. Pazar kahvaltılarının olmazsa olmazı olacak Lütenitsa’ya, sofranızda şimdiden yerini ayırın çünkü bu lezzete hayır diyemeyeceksiniz. Kısacası, kahvaltılarınızın daha keyifli olması için artık bir sebebiniz daha var.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra serin ve kuru yerde saklayınız.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Gurmepark, Gurmepark Rifat, Gurmepark Rifat Minare, Gurmepark Rifat Minare Lütenitsa, Gurmepark Rifat Minare Lütenitsa Tatlı, Gurmepark Rifat Minare Lütenitsa Tatlı 835, Gurmepark Rifat Minare Lütenitsa Tatlı 835 Gr, Gurmepark Rifat Minare Lütenitsa Tatlı Gr, Gurmepark Rifat Minare Lütenitsa 835, Gurmepark Rifat Minare Lütenitsa 835 Gr, Gurmepark Rifat Minare Lütenitsa Gr, Gurmepark Rifat Minare Tatlı, Gurmepark Rifat Minare Tatlı 835, Gurmepark Rifat Minare Tatlı 835 Gr, Gurmepark Rifat Minare Tatlı Gr, Gurmepark Rifat Minare 835, Gurmepark Rifat Minare 835 Gr, Gurmepark Rifat Minare Gr, Gurmepark Rifat Lütenitsa, Gurmepark Rifat Lütenitsa Tatlı, Gurmepark Rifat Lütenitsa Tatlı 835, Gurmepark Rifat Lütenitsa Tatlı 835 Gr, Gurmepark Rifat Lütenitsa Tatlı Gr, Gurmepark Rifat Lütenitsa 835, Gurmepark Rifat Lütenitsa 835 Gr, Gurmepark Rifat Lütenitsa Gr, Gurmepark Rifat Tatlı, Gurmepark Rifat Tatlı 835, Gurmepark Rifat Tatlı 835 Gr, Gurmepark Rifat Tatlı Gr, Gurmepark Rifat 835, Gurmepark Rifat 835 Gr, Gurmepark Rifat Gr, Gurmepark Minare, Gurmepark Minare Lütenitsa, Gurmepark Minare Lütenitsa Tatlı, Gurmepark Minare Lütenitsa Tatlı 835, Gurmepark Minare Lütenitsa Tatlı 835 Gr, Gurmepark Minare Lütenitsa Tatlı Gr, Gurmepark Minare Lütenitsa 835, Gurmepark Minare Lütenitsa 835 Gr, Gurmepark Minare Lütenitsa Gr, Gurmepark Minare Tatlı, Gurmepark Minare Tatlı 835, Gurmepark Minare Tatlı 835 Gr, Gurmepark Minare Tatlı Gr, Gurmepark Minare 835, Gurmepark Minare 835 Gr, Gurmepark Minare Gr, Gurmepark Lütenitsa,