Hakkari Hakiki Dut Pekmezi 850 Gr
Hakkari Hakiki Dut Pekmezi 850 Gr

Hakkari Hakiki Dut Pekmezi 850 Gr

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺45,36(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,69(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Hakkari'de doğal olarak üretilen katkısız pekmez. Yöresel lezzetler arasında fabrikasyon ürünlere kıyasla doğallığın tanı hissedeceksiniz. Anneleriniz çok haklıydı, sağlık için dut pekmezi için.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Yöresinde yetiştirilen dutlar zamanında toplanır ve hazırlanır. Yapımında koruyucu madde ve hiçbir kimyasal  yoktur. Geçmişten günümüze gelen doğal bir lezzet. Saf dut pekmezi Hakkari'den sofralarınıza geliyor. Bu lezzeti günlük tadın sağlığınız için destekleyici ve koruyucu özelliklerini yaşayarak deneyimleyin.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.


Benzer Ürünler