Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 90 gr
Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 90 gr

Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 90 gr

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺12,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺11,02(KDV Dahil)

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 90 gr
Cips'e yenilik getirdik, üstelik %100 doğal ve sağlıklı... Atıştırmalık cips olarak tüketilir.Kuru olarak sevmezseniz;İsterseniz ıslatarak yiyebilirsiniz. Tarhana atıştırmalık bir cips olarak veya çorba olarak dört mevsim tüketilmektedir. Kendine has bir tadı ve aroması olan tarhana cipsler hem çocuklarınızın hem de sizlerin çok hoşuna gidecek.

İçindekiler: Buğday(döğme), yoğurt, pirinç, tuz, kekik, pul biber.

BESİN DEĞERLERİ  100g için

Kalori (k.cal) 1629/390

Yağ  3.73 g

Doymuş Yağ 1.37 g

Tuz  3.52 g

Protein 11.04 g

Karbonhidrat 78 g

Toplam Şeker 5.07 g

Lif 5.33 g

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Haşiroğlu, Haşiroğlu Acı, Haşiroğlu Acı Baharatlı, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Tarhana gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Cipsi, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Cipsi 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Cipsi 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal Cipsi gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Doğal gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Tarhana, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Tarhana Cipsi, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Tarhana Cipsi 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Tarhana Cipsi 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Tarhana Cipsi gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Tarhana 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Tarhana 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Tarhana gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Cipsi, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Cipsi 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Cipsi 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış Cipsi gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Fırınlanmış gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Tarhana, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Tarhana Cipsi, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Tarhana Cipsi 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Tarhana Cipsi 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Tarhana Cipsi gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Tarhana 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Tarhana 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Tarhana gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Cipsi, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Cipsi 90, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Cipsi 90 gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal Cipsi gr, Haşiroğlu Acı Baharatlı Cipstar Doğal 90,