Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi (Klasik) 56 Gr
Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi (Klasik) 56 Gr

Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi (Klasik) 56 Gr

Tarhana atıştırmalık bir cips olarak veya çorba olarak dört mevsim tüketilmektedir. Kendine has bir tadı ve aroması olan tarhana cipsler hem çocuklarınızın hem de sizlerin çok hoşuna gidecek.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi (Klasik) 56 Gr

Tarhana atıştırmalık bir cips olarak veya çorba olarak dört mevsim tüketilmektedir. Kendine has bir tadı ve aroması olan tarhana cipsler hem çocuklarınızın hem de sizlerin çok hoşuna gidecek.

 

İçindekiler: Buğday, yoğurt, pirinç, tuz, kekik.

BESİN DEĞERLERİ  100g için

Kalori (k.cal) 1739/416

Yağ  7.20g

Doymuş Yağ 3.85g

Tuz  2.8g

Protein 19g

Karbonhidrat 68.8

Toplam Şeker 5.52

Lif 6.12

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Haşiroğlu, Haşiroğlu Cipstar, Haşiroğlu Cipstar Doğal, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi Klasik, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi Klasik 56, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi Klasik 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi Klasik Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi 56, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Cipsi Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Klasik, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Klasik 56, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Klasik 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Klasik Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana 56, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Tarhana Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Cipsi, Haşiroğlu Cipstar Doğal Cipsi Klasik, Haşiroğlu Cipstar Doğal Cipsi Klasik 56, Haşiroğlu Cipstar Doğal Cipsi Klasik 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Cipsi Klasik Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Cipsi 56, Haşiroğlu Cipstar Doğal Cipsi 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Cipsi Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Klasik, Haşiroğlu Cipstar Doğal Klasik 56, Haşiroğlu Cipstar Doğal Klasik 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Klasik Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal 56, Haşiroğlu Cipstar Doğal 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Doğal Gr, Haşiroğlu Cipstar Tarhana, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Cipsi, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Cipsi Klasik, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Cipsi Klasik 56, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Cipsi Klasik 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Cipsi Klasik Gr, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Cipsi 56, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Cipsi 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Cipsi Gr, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Klasik, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Klasik 56, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Klasik 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Klasik Gr, Haşiroğlu Cipstar Tarhana 56, Haşiroğlu Cipstar Tarhana 56 Gr, Haşiroğlu Cipstar Tarhana Gr,