Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips 450 g ℮
Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips 450 g ℮

Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips 450 g ℮

Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips, yoğurtlu lezzetiyle geleneksel tarhanayı atıştırmalık haline getiriyor. Bu özel tarhana cipsi, yoğurtlu tarhana karışımı ve çıtır dokusuyla damakları şenlendiriyor. Haşiroğlu'nun özenle hazırladığı tarhana ve yoğurt lezzetinin birleşimi, hem lezzet hem de besin değeri sunuyor. Yoğurtlu tarhana tadını atıştırmalık şeklinde deneyimlemek isterseniz, Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips'i tercih edebilirsiniz. Gurmepark kalitesiyle sunulan bu özel atıştırmalığı denemenizi tavsiye ederiz.

Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips 450 g ℮

Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips, özel bir tarhana cips çeşididir ve bol miktarda yoğurt ile zenginleştirilmiştir. Geleneksel tarhana lezzetini ve yoğurdun ferahlatıcı tadını bir araya getiren bu atıştırmalık, hem besleyici hem de lezzetli bir seçenektir.

Doğal tarhana hamuru, yoğurt, un, sebzeler ve baharatların özenle harmanlanmasıyla elde edilir. Haşiroğlu, bu tarhana hamurunu fırınlayarak kıtır ve gevrek bir cips haline getirir. Bol yoğurt ilavesiyle ise cipslere ferahlatıcı bir lezzet katılır.

Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips, doğal ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Katkı maddesi içermez ve koruyucu işlemlerden geçmez. Tarhananın içeriğinde bulunan yoğurt, cipslere ekstra bir besin değeri ve lezzet sağlar. Yoğurt, probiyotik özellikleriyle de sindirim sağlığına katkıda bulunur.

Bu cips, ferahlatıcı bir atıştırmalık olarak özellikle sıcak havalarda tercih edilebilir. Yoğurdun ferahlatıcı etkisiyle serinlik hissi verirken, tarhana lezzeti de damakları şenlendirir. Kahvaltılarda, öğle veya akşam atıştırmalarında veya çay saatlerinde keyifle tüketebilirsiniz.

Haşiroğlu Bol Yoğurtlu Doğal Tarhana Cips'in pratik bir şekilde tüketilebilmesi de avantaj sağlar. Paketten çıkan cipsleri doğrudan tüketebilir veya isterseniz üzerine ekstra baharatlar veya soslar ekleyerek lezzetini zenginleştirebilirsiniz.

 

Besin Değerleri

Enerji: 416 kcal

Yağ: 7.20 g

Protein 19 g

Karbonhidrat: 68.8 g

Tuz: 2.8 g

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

                                                         

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Etiketler
Haşiroğlu, Haşiroğlu Doğal, Haşiroğlu Doğal Cips, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Bol, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Bol Yoğurtlu, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Bol Yoğurtlu 450, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Bol Yoğurtlu 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Bol Yoğurtlu Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Bol 450, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Bol 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Bol Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Yoğurtlu, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Yoğurtlu 450, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Yoğurtlu 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Yoğurtlu Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana 450, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Tarhana Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Bol, Haşiroğlu Doğal Cips Bol Yoğurtlu, Haşiroğlu Doğal Cips Bol Yoğurtlu 450, Haşiroğlu Doğal Cips Bol Yoğurtlu 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Bol Yoğurtlu Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Bol 450, Haşiroğlu Doğal Cips Bol 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Bol Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Yoğurtlu, Haşiroğlu Doğal Cips Yoğurtlu 450, Haşiroğlu Doğal Cips Yoğurtlu 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Yoğurtlu Gr, Haşiroğlu Doğal Cips 450, Haşiroğlu Doğal Cips 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Cips Gr, Haşiroğlu Doğal Tarhana, Haşiroğlu Doğal Tarhana Bol, Haşiroğlu Doğal Tarhana Bol Yoğurtlu, Haşiroğlu Doğal Tarhana Bol Yoğurtlu 450, Haşiroğlu Doğal Tarhana Bol Yoğurtlu 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Tarhana Bol Yoğurtlu Gr, Haşiroğlu Doğal Tarhana Bol 450, Haşiroğlu Doğal Tarhana Bol 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Tarhana Bol Gr, Haşiroğlu Doğal Tarhana Yoğurtlu, Haşiroğlu Doğal Tarhana Yoğurtlu 450, Haşiroğlu Doğal Tarhana Yoğurtlu 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Tarhana Yoğurtlu Gr, Haşiroğlu Doğal Tarhana 450, Haşiroğlu Doğal Tarhana 450 Gr, Haşiroğlu Doğal Tarhana Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR