Haşiroğlu Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 450 Gr
Haşiroğlu Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 450 Gr

Haşiroğlu Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 450 Gr

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺56,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,61(KDV Dahil)

Cips'e yenilik getirdik, üstelik %100 doğal ve sağlıklı... Atıştırmalık cips olarak tüketilir. Kuru olarak sevmezseniz ıslatarak yiyebilirsiniz.Fırında rengi hafif değişene kadar kızartabilirsiniz. (yağ koymanıza gerek yoktur.)

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Haşiroğlu Fırınlanmış Doğal Tarhana Cipsi 450 Gr

Cips'e yenilik getirdik, üstelik %100 doğal ve sağlıklı... Atıştırmalık cips olarak tüketilir.Kuru olarak sevmezseniz;İsterseniz ıslatarak yiyebilirsiniz.Fırında rengi hafif değişene kadar kızartabilirsiniz. (yağ koymanıza gerek yoktur.)

Tarhana atıştırmalık bir cips olarak veya çorba olarak dört mevsim tüketilmektedir. Kendine has bir tadı ve aroması olan tarhana cipsler hem çocuklarınızın hem de sizlerin çok hoşuna gidecek.

İçindekiler:Buğday(döğme),Yoğurt,Pirinç,Tuz,Kekik,Biber

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Haşiroğlu, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Tarhana, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Tarhana Cipsi, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Tarhana Cipsi 450, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Tarhana Cipsi 450 Gr, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Tarhana Cipsi Gr, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Tarhana 450, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Tarhana 450 Gr, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Tarhana Gr, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Cipsi, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Cipsi 450, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Cipsi 450 Gr, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Cipsi Gr, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal 450, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal 450 Gr, Haşiroğlu FrınlanmışDoğal Gr, Haşiroğlu Tarhana, Haşiroğlu Tarhana Cipsi, Haşiroğlu Tarhana Cipsi 450, Haşiroğlu Tarhana Cipsi 450 Gr, Haşiroğlu Tarhana Cipsi Gr, Haşiroğlu Tarhana 450, Haşiroğlu Tarhana 450 Gr, Haşiroğlu Tarhana Gr, Haşiroğlu Cipsi, Haşiroğlu Cipsi 450, Haşiroğlu Cipsi 450 Gr, Haşiroğlu Cipsi Gr, Haşiroğlu 450, Haşiroğlu 450 Gr, Haşiroğlu Gr, FrınlanmışDoğal, FrınlanmışDoğal Tarhana, FrınlanmışDoğal Tarhana Cipsi, FrınlanmışDoğal Tarhana Cipsi 450, FrınlanmışDoğal Tarhana Cipsi 450 Gr, FrınlanmışDoğal Tarhana Cipsi Gr, FrınlanmışDoğal Tarhana 450, FrınlanmışDoğal Tarhana 450 Gr, FrınlanmışDoğal Tarhana Gr, FrınlanmışDoğal Cipsi, FrınlanmışDoğal Cipsi 450, FrınlanmışDoğal Cipsi 450 Gr, FrınlanmışDoğal Cipsi Gr, FrınlanmışDoğal 450, FrınlanmışDoğal 450 Gr, FrınlanmışDoğal Gr, Tarhana, Tarhana Cipsi,