Hisarönü Kuru Domatesli Tapanade 180 Gr
Hisarönü Kuru Domatesli Tapanade 180 Gr

Hisarönü Kuru Domatesli Tapanade 180 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺15,12(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,60(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

İyi, Temiz, Adil ve Güvenilir Gıda Marketiyiz. Korunmuş Lezzetler Geleneksel Üretim ile Hizmetinizdeyiz.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Fransa’ya özgü bir zeytin sosu… Ekmek üstünde muazzam bir lezzet… Baharat aromasıyla hayran olunası bu zeytin ezmesi türü özel tariflerinizde de yardımcı. Mutfağınızın şefi sizsiniz fakat soslu tariflerinize çok yakışacak, bizden şefe bir öneri.

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Hisarönü, Hisarönü Kuru, Hisarönü Kuru Domatesli, Hisarönü Kuru Domatesli Kavanoz, Hisarönü Kuru Domatesli Kavanoz Tapanede, Hisarönü Kuru Domatesli Tapanede, Hisarönü Kuru Kavanoz, Hisarönü Kuru Kavanoz Tapanede, Hisarönü Kuru Tapanede, Hisarönü Domatesli, Hisarönü Domatesli Kavanoz, Hisarönü Domatesli Kavanoz Tapanede, Hisarönü Domatesli Tapanede, Hisarönü Kavanoz, Hisarönü Kavanoz Tapanede, Hisarönü Tapanede, Kuru, Kuru Domatesli, Kuru Domatesli Kavanoz, Kuru Domatesli Kavanoz Tapanede, Kuru Domatesli Tapanede, Kuru Kavanoz, Kuru Kavanoz Tapanede, Kuru Tapanede, Domatesli, Domatesli Kavanoz, Domatesli Kavanoz Tapanede, Domatesli Tapanede, Kavanoz, Kavanoz Tapanede, Tapanede, Kuru Domatesli Kavanoz Tapanede 180, Kuru Domatesli Kavanoz Tapanede 180 gr, Kuru Domatesli Kavanoz Tapanede gr, Kuru Domatesli Kavanoz 180, Kuru Domatesli Kavanoz 180 gr, Kuru Domatesli Kavanoz gr, Kuru Domatesli Tapanede 180, Kuru Domatesli Tapanede 180 gr, Kuru Domatesli Tapanede gr, Kuru Domatesli 180, Kuru Domatesli 180 gr, Kuru Domatesli gr, Kuru Kavanoz Tapanede 180, Kuru Kavanoz Tapanede 180 gr, Kuru Kavanoz Tapanede gr, Kuru Kavanoz 180, Kuru Kavanoz 180 gr, Kuru Kavanoz gr, Kuru Tapanede 180, Kuru Tapanede 180 gr, Kuru Tapanede gr, Kuru 180, Kuru 180 gr, Kuru gr, Domatesli Kavanoz Tapanede 180, Domatesli Kavanoz Tapanede 180 gr, Domatesli Kavanoz Tapanede gr, Domatesli Kavanoz 180, Domatesli Kavanoz 180 gr, Domatesli Kavanoz gr, Domatesli Tapanede 180, Domatesli Tapanede 180 gr, Domatesli Tapanede gr, Domatesli 180, Domatesli 180 gr, Domatesli gr, Kavanoz Tapanede 180, Kavanoz Tapanede 180 gr, Kavanoz Tapanede gr, Kavanoz 180, Kavanoz 180 gr, Kavanoz gr, Tapanede 180, Tapanede 180 gr, Tapanede gr, 180, 180 gr, gr, hisarönü, kuru, domates, tapenade, salata, doğal, katkısız, boş, içi, dolgulu, hisarönü, cam, kavanoz, sade, yerli, yöresel, yumuşak, hazır, güvenli, hesaplı, ev, yapımı, üretimi, kahvaltılık, alış, satış, sipariş, fiyat,