Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 Lt
Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 Lt

Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 Lt

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺100,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺84,00(KDV Dahil)

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 Lt

Zeytinlerin erken hasatı, düşük asiditeli zeytinyağı elde etme açısından avantaj sağlıyor. Düşük asiditeli özelliği olan erken hasat zeytinyağı, kötü kolesterolü düşürmeye yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra erken hasat zeytin, olgun zeytine oranla yüksek miktarda klorofil ve fenolik bileşikler içeriyor. Antioksidan özelliğe sahip bu bileşenler, yağın oksidasyona karşı daha kararlı olmasını sağlıyor. Bu özelliğiyle erken hasat zeytinyağı bağışıklık sistemini güçlendirmeye yararken; raf ömrünün de uzun olmasını sağlıyor.

Kolesterolden yaşlanmaya kadar etkili.Zeytinyağının içeriğindeki fenolik bileşikler tümör oluşumunu engelliyor, güçlü bir antioksidan olan E vitamini hücre yenileyici özelliği sayesinde vücudu yaşlanmaya karşı koruyor. Son 20 yılda yapılan çalışmalar ise zeytinyağı tüketiminin obezite, metabolik sendrom, tip 2 diyabet ve hipertansiyon riskinde azalma ile ilişkili olduğunu gösteriyor. Kötü kolesterol seviyesini düşürerek iyi kolesterol seviyesini artıran erken hasat zeytinyağının, diyabette glukoz metabolizmasını regüle ettiği araştırmalarca ortaya konuyor. Zeytinyağının sağlıkla ilgili bu olumlu etkileri içeriğinde bulunan yüksek oranda oleik asitle ilişkili bulunuyor. Bu özelliklerin tamamı ise erken hasat zeytinyağında daha yoğun şekilde yer alıyor.

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°Cile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.

 

Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Karadane, Karadane Erken, Karadane Erken Hasat, Karadane Erken Hasat Soğuk, Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım, Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı, Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1, Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 Lt, Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı Lt, Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım 1, Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım 1 Lt, Karadane Erken Hasat Soğuk Sıkım Lt, Karadane Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı, Karadane Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı 1, Karadane Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı 1 Lt, Karadane Erken Hasat Soğuk Zeytinyağı Lt, Karadane Erken Hasat Soğuk 1, Karadane Erken Hasat Soğuk 1 Lt, Karadane Erken Hasat Soğuk Lt, Karadane Erken Hasat Sıkım, Karadane Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı, Karadane Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı 1, Karadane Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı 1 Lt, Karadane Erken Hasat Sıkım Zeytinyağı Lt, Karadane Erken Hasat Sıkım 1, Karadane Erken Hasat Sıkım 1 Lt, Karadane Erken Hasat Sıkım Lt, Karadane Erken Hasat Zeytinyağı, Karadane Erken Hasat Zeytinyağı 1, Karadane Erken Hasat Zeytinyağı 1 Lt, Karadane Erken Hasat Zeytinyağı Lt, Karadane Erken Hasat 1, Karadane Erken Hasat 1 Lt, Karadane Erken Hasat Lt, Karadane Erken Soğuk, Karadane Erken Soğuk Sıkım, Karadane Erken Soğuk Sıkım Zeytinyağı, Karadane Erken Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1, Karadane Erken Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 Lt, Karadane Erken Soğuk Sıkım Zeytinyağı Lt, Karadane Erken Soğuk Sıkım 1, Karadane Erken Soğuk Sıkım 1 Lt, Karadane Erken Soğuk Sıkım Lt, Karadane Erken Soğuk Zeytinyağı, Karadane Erken Soğuk Zeytinyağı 1, Karadane Erken Soğuk Zeytinyağı 1 Lt, Karadane Erken Soğuk Zeytinyağı Lt, Karadane Erken Soğuk 1, Karadane Erken Soğuk 1 Lt, Karadane Erken Soğuk Lt,