Karapınar Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş 400 Gr
Karapınar Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş 400 Gr

Karapınar Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş 400 Gr

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺18,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺16,54(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Karapınar Buğday Kavurgası yapımı kolay gibi dursa da içine katılan miktarlar ve kavurma zamanlaması kavurga için çok önemlidir. İçerdiği doğal kara buğday başağı, kenevir tohumu, menengiç tohumu süt ve kararında yağ ile lezzetini elde edinceye kadar kavrulur. Karapınar’a orta Asya’dan gelen ve çok eskilere dayanan bir tarihi bir kuruyemiştir.

 

KARAPINAR KAVURGAMIZIN HAZIRLANIŞI İÇİN Buraya Tıklayın..

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Karapınar Buğday Kavurgası yapımı kolay gibi dursa da içine katılan miktarlar ve kavurma zamanlaması kavurga için çok önemlidir. İçerdiği doğal kara buğday başağı, kenevir tohumu, menengiç tohumu süt ve kararında yağ ile lezzetini elde edinceye kadar kavrulur. Karapınar’a orta Asya’dan gelen ve çok eskilere dayanan bir tarihi bir kuruyemiştir. Yıllarca unutulmadan elden ele değişmeden olduğu gibi sofralarınıza ulaşıyor. Denemediğiniz daha önce bilmediğiniz yöresel lezzetleri sizler için bir araya topluyoruz. Bu lezzetler ve hizmetimiz hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız bizi memnun edecektir. Size daha iyi hizmet vermek ve geliştirmek için düşünceleriniz bizim için değerlidir.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Karapınar, Karapınar Kavurga, Karapınar Kavurga Atıştırmalık, Karapınar Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş, Karapınar Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş 400, Karapınar Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş 400 Gr, Karapınar Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş Gr, Karapınar Kavurga Atıştırmalık 400, Karapınar Kavurga Atıştırmalık 400 Gr, Karapınar Kavurga Atıştırmalık Gr, Karapınar Kavurga Kuruyemiş, Karapınar Kavurga Kuruyemiş 400, Karapınar Kavurga Kuruyemiş 400 Gr, Karapınar Kavurga Kuruyemiş Gr, Karapınar Kavurga 400, Karapınar Kavurga 400 Gr, Karapınar Kavurga Gr, Karapınar Atıştırmalık, Karapınar Atıştırmalık Kuruyemiş, Karapınar Atıştırmalık Kuruyemiş 400, Karapınar Atıştırmalık Kuruyemiş 400 Gr, Karapınar Atıştırmalık Kuruyemiş Gr, Karapınar Atıştırmalık 400, Karapınar Atıştırmalık 400 Gr, Karapınar Atıştırmalık Gr, Karapınar Kuruyemiş, Karapınar Kuruyemiş 400, Karapınar Kuruyemiş 400 Gr, Karapınar Kuruyemiş Gr, Karapınar 400, Karapınar 400 Gr, Karapınar Gr, Kavurga, Kavurga Atıştırmalık, Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş, Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş 400, Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş 400 Gr, Kavurga Atıştırmalık Kuruyemiş Gr, Kavurga Atıştırmalık 400, Kavurga Atıştırmalık 400 Gr, Kavurga Atıştırmalık Gr, Kavurga Kuruyemiş, Kavurga Kuruyemiş 400, Kavurga Kuruyemiş 400 Gr, Kavurga Kuruyemiş Gr, Kavurga 400, Kavurga 400 Gr, Kavurga Gr, Atıştırmalık, Atıştırmalık Kuruyemiş,