Karapınar Küflü Tulum Peyniri 500 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Yöresel lezzetler içinde en eskiye dayanan küflü peynirin en doğal halini Karapınar yöresindeki köylüler tarafından yapılmaktadır. Kendiliğinden küflenen Karapınar küflü tulum
peynirini hiç denediniz mi? Bir çok ustanın sırrı bu
peynirin lezzetinde gizli mutlaka deneyin.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Her Tulumun Küf Oranı Değişmektedir.

Karapınar’da eski usul koyun tulumuna basılarak yapılan küflü peynirin sırrı yapan ustaların maharetli ellerinde gizli. Köylerde eski usul üretilen ve hazırlanan peyniri ilk elden üreten köylülerden temin ediyoruz. 100% Koyun sütünden yapılır. Sütün yağı alınan Karapınar Küflü Tulumu mayalanıp kıvamı hazır hale geldikten sonra tulumların içerisinde basılmaktadır. Tulumların içerisine sıkıştırarak basılan peynirler tulumun ağzı hava almayacak şekilde dikerek kapatılıyor. Serin bir ortamda beklemeye alınan tulumlar zaman içerisinde olgunlaşması ve lezzetini kazanması bekleniyor. Aylar sonra olgunlaşan peynirlerin tulumlarına ufak ufak delikler ve kesikler açılıyor. Serin odada kendi halinde bekleyerek yavaş yavaş küfleniyor ve lezzetine ulaşıyor. Tulum içerisinde hava alamdan duran peynir küflenmez. Açıldıktan sonra zaman içersinde tüketirken bir yandan küflenmesini gözlemleyebilirsiniz. Kesinlikle rokfor ile yapılan küflü peynir değildir.

Yöresel lezzetlerin en iyilerini ve eşsiz olanlarını tek bir adreste topladık. Bu lezzet ve birçok çeşit ürünler veya firma hizmetimiz hakkındaki düşünceleriniz bizimle yorum olarak paylaşmanızdan onur duyarız. Teşekkürler.

Gurmepark

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Ürünlerimizi teslim aldıktan hemen sonra +4 derecede en az 3 saat dinlendirdikten sonra tüketmenizi tavsiye ediyoruz.


ÜRÜNLERİM NASIL GÖNDERİLİYOR?

Süt ve süt ürünlerini özel ısı izolasyonu sağlayan koruyucu ambalajlara koyuyoruz. Kırılabilecek veya hasar görebilecek ürünleri ise kırılmayı önleyici ambalajlara sarıyoruz. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adesinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz. 


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

İyi alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
küflü peynir, karapınar peyniri, karapınar küflü tulum, küflü tulum, peynir, doğal, katkısız, saf, satışi, Karapınar, Karapınar Küflü, Karapınar Küflü Tulum, Karapınar Küflü Tulum kg, Karapınar Küflü kg, Karapınar Tulum, Karapınar Tulum kg, Karapınar kg, Küflü, Küflü Tulum, Küflü Tulum kg, Küflü kg, Tulum, Tulum kg, kg, küflü, karapınar, peyniri, tulum, satış, yöresel, peynirler, tulum peynirleri, tulum çeşitleri, koyun tulumu, Karapınar Küflü Tulum , çeşitleri, koyun, Konya, yeşil, şirden, şırdan, maya, koç, der, mağara, yerli, ev, el, üretim, yapım, aşama, köy, alış, sipariş, güvenilir, kaliteli, uygun, fiyat, Karapınar Küflü Tulum Peyniri, Karapınar Küflü Tulum Peyniri 500, Karapınar Küflü Tulum Peyniri 500 Gr, Karapınar Küflü Tulum Peyniri Gr, Karapınar Küflü Tulum 500, Karapınar Küflü Tulum 500 Gr, Karapınar Küflü Tulum Gr, Karapınar Küflü Peyniri, Karapınar Küflü Peyniri 500, Karapınar Küflü Peyniri 500 Gr, Karapınar Küflü Peyniri Gr, Karapınar Küflü 500, Karapınar Küflü 500 Gr, Karapınar Küflü Gr, Karapınar Tulum Peyniri, Karapınar Tulum Peyniri 500, Karapınar Tulum Peyniri 500 Gr, Karapınar Tulum Peyniri Gr, Karapınar Tulum 500, Karapınar Tulum 500 Gr, Karapınar Tulum Gr, Karapınar Peyniri, Karapınar Peyniri 500, Karapınar Peyniri 500 Gr, Karapınar Peyniri Gr, Karapınar 500, Karapınar 500 Gr, Karapınar Gr, Küflü Tulum Peyniri, Küflü Tulum Peyniri 500, Küflü Tulum Peyniri 500 Gr, Küflü Tulum Peyniri Gr, Küflü Tulum 500, Küflü Tulum 500 Gr, Küflü Tulum Gr, Küflü Peyniri, Küflü Peyniri 500, Küflü Peyniri 500 Gr, Küflü Peyniri Gr, Küflü 500, Küflü 500 Gr, Küflü Gr, Tulum Peyniri, Tulum Peyniri 500, Tulum Peyniri 500 Gr, Tulum Peyniri Gr, Tulum 500, Tulum 500 Gr, Tulum Gr, Peyniri, Peyniri 500, Peyniri 500 Gr, Peyniri Gr, 500, 500 Gr, Gr,