Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin 1000 g ℮
Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin 1000 g ℮

Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin 1000 g ℮

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺475,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺396,00(KDV Dahil)

Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin, özenle toplanan siyah zeytinlerin doğal fermente sürecinden geçerek elde edilen lezzetli bir üründür. Bu zeytinler, kendine özgü Gemlik çeşidiyle öne çıkar ve kahvaltılarda vazgeçilmez bir lezzet sunar. Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytinler, tuzlu ve zeytinimsi tadıyla damaklarda unutulmaz bir iz bırakır. Kahvaltı sofralarınıza renk ve lezzet katan bu zeytinler, Gurmepark güvencesiyle sunulmaktadır.

Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin 1000 g ℮

Gemlik Katırlı Siyah Zeytin, zeytin severlerin en sevdiği kahvaltılık atıştırmalıklardan biridir. Bu özel zeytin çeşidi, Gemlik bölgesinde yetişen ve karakteristik özelliklere sahip olan zeytin ağaçlarından elde edilir. Siyah zeytinleri, iri ve etli yapısıyla tanınır.

Siyah Zeytin, öncelikle hasat edildikten sonra özenle seçilerek işlenir. Zeytinler, tuzlama işlemiyle doğal olarak tatlandırılır ve olgunlaştırılır. Bu işlem zeytinin acısını alırken lezzetini ve dayanıklılığını artırır. Böylece, zeytinlerin karakteristik siyah renkleri ve zengin aromaları ortaya çıkar. Kahvaltılık Siyah Zeytin, iri ve etli yapısıyla doyurucu bir atıştırmalık sunar. Bu sayede pratik ve keyifli bir kahvaltı deneyimi yaşanır.

 

Besin Değerleri

Enerji: 116 kcal

Yağ: 10.9 g

Protein: 0.84 g

Karbonhidrat: 6.04 g

Tuz: 2.65 g

 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

                                                         

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Etiketler
Katırlı, Katırlı Köyü, Katırlı Köyü Gemlik, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin 1, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin 1 Kg, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Zeytin Kg, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah 1, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah 1 Kg, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Siyah Kg, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Zeytin, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Zeytin 1, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Zeytin 1 Kg, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Zeytin Kg, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık 1, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık 1 Kg, Katırlı Köyü Gemlik Kahvaltılık Kg, Katırlı Köyü Gemlik Siyah, Katırlı Köyü Gemlik Siyah Zeytin, Katırlı Köyü Gemlik Siyah Zeytin 1, Katırlı Köyü Gemlik Siyah Zeytin 1 Kg, Katırlı Köyü Gemlik Siyah Zeytin Kg, Katırlı Köyü Gemlik Siyah 1, Katırlı Köyü Gemlik Siyah 1 Kg, Katırlı Köyü Gemlik Siyah Kg, Katırlı Köyü Gemlik Zeytin, Katırlı Köyü Gemlik Zeytin 1, Katırlı Köyü Gemlik Zeytin 1 Kg, Katırlı Köyü Gemlik Zeytin Kg, Katırlı Köyü Gemlik 1, Katırlı Köyü Gemlik 1 Kg, Katırlı Köyü Gemlik Kg, Katırlı Köyü Kahvaltılık, Katırlı Köyü Kahvaltılık Siyah, Katırlı Köyü Kahvaltılık Siyah Zeytin, Katırlı Köyü Kahvaltılık Siyah Zeytin 1, Katırlı Köyü Kahvaltılık Siyah Zeytin 1 Kg, Katırlı Köyü Kahvaltılık Siyah Zeytin Kg, Katırlı Köyü Kahvaltılık Siyah 1, Katırlı Köyü Kahvaltılık Siyah 1 Kg, Katırlı Köyü Kahvaltılık Siyah Kg, Katırlı Köyü Kahvaltılık Zeytin, Katırlı Köyü Kahvaltılık Zeytin 1, Katırlı Köyü Kahvaltılık Zeytin 1 Kg, Katırlı Köyü Kahvaltılık Zeytin Kg, Katırlı Köyü Kahvaltılık 1, Katırlı Köyü Kahvaltılık 1 Kg, Katırlı Köyü Kahvaltılık Kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR