Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Zeytin 1 Kg
Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Zeytin 1 Kg

Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Zeytin 1 Kg

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺118,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,00(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Bursa Gemlik ilçesinin Katırlı köyünde zeytin sulama yapılmadan direkt toprak mineralleri ile beslenerek yetiştiriliyor. Kuyu zeytinidir Kuru zeytin değildir. Katırlı zeytin ile kahvaltı sofralarınızı renklendirin ve daha eşsiz hale getirin.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Zeytin 1 Kg

Bursa Gemlik ilçesinin Katırlı köyünde zeytin sulama yapılmadan direkt toprak mineralleri ile beslenerek yetiştiriliyor. Kuyu zeytinidir Kuru zeytin değildir.  Katırlı zeytin ile kahvaltı sofralarınızı renklendirin ve daha eşsiz hale getirin. 

Tenekenin üstünde Coğrafi işaretli Hologramı mevcuttur.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

 

Etiketler
Yöresel, Yöresel Gemlik, Yöresel Gemlik Katırlı, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Zeytin, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Zeytin 1, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Zeytin 1 Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Zeytin Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah 1, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah 1 Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Siyah Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Zeytin, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Zeytin 1, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Zeytin 1 Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Zeytin Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü 1, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü 1 Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Köyü Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Siyah, Yöresel Gemlik Katırlı Siyah Zeytin, Yöresel Gemlik Katırlı Siyah Zeytin 1, Yöresel Gemlik Katırlı Siyah Zeytin 1 Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Siyah Zeytin Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Siyah 1, Yöresel Gemlik Katırlı Siyah 1 Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Siyah Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Zeytin, Yöresel Gemlik Katırlı Zeytin 1, Yöresel Gemlik Katırlı Zeytin 1 Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Zeytin Kg, Yöresel Gemlik Katırlı 1, Yöresel Gemlik Katırlı 1 Kg, Yöresel Gemlik Katırlı Kg, Yöresel Gemlik Köyü, Yöresel Gemlik Köyü Siyah, Yöresel Gemlik Köyü Siyah Zeytin, Yöresel Gemlik Köyü Siyah Zeytin 1, Yöresel Gemlik Köyü Siyah Zeytin 1 Kg, Yöresel Gemlik Köyü Siyah Zeytin Kg, Yöresel Gemlik Köyü Siyah 1, Yöresel Gemlik Köyü Siyah 1 Kg, Yöresel Gemlik Köyü Siyah Kg, Yöresel Gemlik Köyü Zeytin, Yöresel Gemlik Köyü Zeytin 1, Yöresel Gemlik Köyü Zeytin 1 Kg, Yöresel Gemlik Köyü Zeytin Kg, Yöresel Gemlik Köyü 1, Yöresel Gemlik Köyü 1 Kg, Yöresel Gemlik Köyü Kg,