Karapınar Köy Yayık Tereyağı Tuzsuz 500 Gr
Karapınar Köy Yayık Tereyağı Tuzsuz 500 Gr

Karapınar Köy Yayık Tereyağı Tuzsuz 500 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺40,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,12(KDV Dahil)
Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Yöresel ve doğal bir lezzet, Konya'da tamamen katkısız ve doğal olarak üretilen köy tereyağı sofralarınızı rengi ve kokusu ile şenlendirmeye geliyor. Bu lezzetti sofranızdan eksik etmeyeceksiniz.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


 El Yapımı Tereyağ Doğal

Yapımında hiçbir katkı maddesi ve koruyucu bulunmaz. Konya, Karaman, Karapınar ovalarında doğal olarak beslenen hayvanların sütünden yapılır. Özel olarak üretilen köy tereyağı, tamamen el yapımı olup inek ve koyun sütünün karşımından elde edilir. Köy tereyağının içeriğinde %80 inek %20 koyun sütü mevcuttur. 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
Karapınar, Karapınar Köy, Karapınar Köy Yayık, Karapınar Köy Yayık Tereyağı, Karapınar Köy Yayık Tereyağı Tuzsuz, Karapınar Köy Yayık Tereyağı Tuzsuz 500, Karapınar Köy Yayık Tereyağı Tuzsuz 500 Gr, Karapınar Köy Yayık Tereyağı Tuzsuz Gr, Karapınar Köy Yayık Tereyağı 500, Karapınar Köy Yayık Tereyağı 500 Gr, Karapınar Köy Yayık Tereyağı Gr, Karapınar Köy Yayık Tuzsuz, Karapınar Köy Yayık Tuzsuz 500, Karapınar Köy Yayık Tuzsuz 500 Gr, Karapınar Köy Yayık Tuzsuz Gr, Karapınar Köy Yayık 500, Karapınar Köy Yayık 500 Gr, Karapınar Köy Yayık Gr, Karapınar Köy Tereyağı, Karapınar Köy Tereyağı Tuzsuz, Karapınar Köy Tereyağı Tuzsuz 500, Karapınar Köy Tereyağı Tuzsuz 500 Gr, Karapınar Köy Tereyağı Tuzsuz Gr, Karapınar Köy Tereyağı 500, Karapınar Köy Tereyağı 500 Gr, Karapınar Köy Tereyağı Gr, Karapınar Köy Tuzsuz, Karapınar Köy Tuzsuz 500, Karapınar Köy Tuzsuz 500 Gr, Karapınar Köy Tuzsuz Gr, Karapınar Köy 500, Karapınar Köy 500 Gr, Karapınar Köy Gr, Karapınar Yayık, Karapınar Yayık Tereyağı, Karapınar Yayık Tereyağı Tuzsuz, Karapınar Yayık Tereyağı Tuzsuz 500, Karapınar Yayık Tereyağı Tuzsuz 500 Gr, Karapınar Yayık Tereyağı Tuzsuz Gr, Karapınar Yayık Tereyağı 500, Karapınar Yayık Tereyağı 500 Gr, Karapınar Yayık Tereyağı Gr, Karapınar Yayık Tuzsuz, Karapınar Yayık Tuzsuz 500, Karapınar Yayık Tuzsuz 500 Gr, Karapınar Yayık Tuzsuz Gr, Karapınar Yayık 500, Karapınar Yayık 500 Gr, Karapınar Yayık Gr, Karapınar Tereyağı,