Mom's Natural Foods Cookıe Gluten Free & Vegan Almond & Cacao Nıbs
Mom's Natural Foods Cookıe Gluten Free & Vegan Almond & Cacao Nıbs

Mom's Natural Foods Cookıe Gluten Free & Vegan Almond & Cacao Nıbs

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺17,16(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,30(KDV Dahil)

Leziz doğal bir atıştırmalık.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
MOMS, MOMS Natural, MOMS Natural Foods, MOMS Natural Foods Cookıe, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Vegan, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Vegan Almond, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Vegan Almond Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Vegan Almond Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Vegan Almond Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Vegan Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Vegan Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Vegan Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Almond, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Almond Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Almond Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Almond Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Free Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Vegan, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Vegan Almond, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Vegan Almond Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Vegan Almond Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Vegan Almond Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Vegan Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Vegan Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Vegan Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Almond, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Almond Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Almond Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Almond Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Gluten Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Free, MOMS Natural Foods Cookıe Free Vegan, MOMS Natural Foods Cookıe Free Vegan Almond, MOMS Natural Foods Cookıe Free Vegan Almond Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Free Vegan Almond Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Free Vegan Almond Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Free Vegan Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Free Vegan Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Free Vegan Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Free Almond, MOMS Natural Foods Cookıe Free Almond Cacao, MOMS Natural Foods Cookıe Free Almond Cacao Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Free Almond Nıbs, MOMS Natural Foods Cookıe Free Cacao,