Mom's Natural Foods Granola Bar Muz+Ceviz 60g
Mom's Natural Foods Granola Bar Muz+Ceviz 60g

Mom's Natural Foods Granola Bar Muz+Ceviz 60g

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺17,16(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,30(KDV Dahil)

Doğal malzemele ile ''katkısız gıdanın'' peşine düştük. Granola'mızı hazırlarken bu topraklarda yetişen yulafın zenginliğini meyve, yemiş, çekirdekve tohumlarla arttırdık. Şeker yerine elma suyu kullandık. Doğanın en kıymetli yiyeceklerinden buğday ruşeymi ekledik. Ege'nin sızma zeytinyağı ile fırınladık.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Mom's GRANOLA Muz - Ceviz 60g

Doğal malzemele ile ''katkısız gıdanın'' peşine düştük.Granola'mızı hazırlarken bu topraklarda yetişen yulafın zenginliğini meyve, yemiş,çekirdekve tohumlarla arttırdık.Şeker yerine elma suyu kullandık.Doğanın en kıymetli yiyeceklerinden buğday ruşeymi ekledik.Ege'nin sızma zeytinyağı ile fırınladık.Mutfağımıza koruyucu madde, tatlandırıcı, renklendirici ve yapay aroma sokmadık. Reçetemizin okunabilir ve bilinen malzemelerden oluşmasına önem verdik.Anne eliyle ''basit, lezzetli, olduğu gibi''bir Granola ortaya çıkardık

 ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler