Polonez Fümelenmiş Dana Dil 500 Gr
Polonez Fümelenmiş Dana Dil 500 Gr

Polonez Fümelenmiş Dana Dil 500 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺144,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺120,00(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Polonez Füme Dil kg dilimlenerek ve tartılarak tüketime sunuluyor. Ürünün hazırlanması için önce dana dili temizleniyor ve tuzlu salamura su içerisinde yaklaşık 10 gün bekletiliyor. Bu işlemlerden sonra fırında pişirilen ürünün dış kabukları temizleniyor ve fümeleniyor.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Polonez Fume Dil kg


Füme Etler - Dil, Hindi reyonunda bulunan Polonez Füme Dil kg dilimlenerek ve tartılarak tüketime sunuluyor. Ürünün hazırlanması için önce dana dili temizleniyor ve tuzlu salamura su içerisinde yaklaşık 10 gün bekletiliyor. Bu işlemlerden sonra fırında pişirilen ürünün dış kabukları temizleniyor ve fümeleniyor. Vakumlu ambalaj içerisinde sizlere sunulan şarküteri ürünü, dilimlenip sade olarak servis edilebileceği gibi, diğer et çeşitleri ile birlikte hazırlanan füme tabağı içerisinde de yer alabiliyor. Özellikle sıcak ve soğuk sandviçlerde kullanımı yaygın olan dil, kaşar peyniri ile birlikte harika bir lezzet oluşturuyor. Misafirlerinize meze eşliğinde başlangıç olarak sunabileceğiniz ürün, tost içerisinde de kullanılabiliyor. Doyurucu ara öğünler için kendi yaptığınız veya hazır aldığınız soslar eşliğinde ekmek üstü atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.
Sandviç yapımında kullanılırken ya da sade olarak servis edilmeden önce bir müddet oda sıcaklığında bekletilmesi, ürünün doğal lezzetine ve formuna kavuşmasını sağlıyor. Tütsülenmiş olmasına rağmen buzdolabında muhafaza edilmesi tavsiye edilen dilin, alındıktan sonra kısa zaman içerisinde tüketilmesi gerekiyor. Aileniz ve misafirleriniz ile keyifle yiyeceğiniz gurme lezzeti satın almak için hemen sepetinize ekleyin.

Benzer Ürünler