Sade Saf Tereyağ İnek Tuzsuz 550 Gr
Sade Saf Tereyağ İnek Tuzsuz 550 Gr
Sade Saf Tereyağ İnek Tuzsuz 550 Gr

Sade Saf Tereyağ İnek Tuzsuz 550 Gr

Küçük Ücretsiz Kargo Küçük Hızlı Kargo

Osmanlı dilinde  “revgan-i sade” olarak anılır Türkçe de sade yağ veya saf yağ olarak bilinir. Tereyağı %85 oranında yağ içerirken sade yağ %99 oranında yağ içermektedir. Sade yağ yapılması için tereyağının içinde bulunan %10 - %20 su oranından arındırılarak saf yağ elde edilir. Tereyağı 150o sıcaklığa kadar dayanırken sade yağ 200o – 240o dereceye kadar dayanmaktadır. Yemeklerinizde eşsiz lezzetlerin anahtarı olan sade yağ ile tereyağından daha lezzetli ve enfes yemekler yapmanıza yardımcı olacaktır.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


Sade Yağ Faydaları

Sade yağ yemeklerinizde tereyağından daha eşsiz bir lezzet katmaktadır.Yemeklerde 1 2 tatlı kaşığı kadar kullanmanız yeterli olacaktır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Işıktan koruyunuz. İçinde laktoz yada oksitlenmiş kolesterol içermediğinden daha sağlıklıdır.İçerdiği vitaminler A,D,E yönünden zengindir. Özellikle K2 vitamini kemiklerin güçlenmesini sağlar. Hindistan cevizi gibi zayıflamaya destek olur. Sindirim sistemini destekler ve katkı sağlar. Kolesterolü düşürür sağlıklı bir yaşam sunar.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler