The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Tozu 250 Gr
The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Tozu 250 Gr

The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Tozu 250 Gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺103,32(KDV Dahil)
İndirimli : ₺86,10(KDV Dahil)

Master detoks olarak da bilinen Agave, Limon ve Paprika karışımının toz formda olması kullanım kolaylığı sağlar Yüksek C vitamini içerir. Paprika, açlık hissini azaltma ve metabolizmayı hızlandırma özelliğiyle kilo vermeyi destekler.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Tozu 250 Gr

İçindekiler: Kurutulmuş Agave Şurubu, Limon, Paprika, Trikalsiyum Fosfat (E341iii) (Topaklamayı önleyici).

 Ne İşe Yarar?

Master detoks olarak da bilinen Agave, Limon ve Paprika karışımının toz formda olması kullanım kolaylığı sağlar

Yüksek C vitamini içerir.

Paprika, açlık hissini azaltma ve metabolizmayı hızlandırma özelliğiyle kilo vermeyi destekler.

Nasıl Kullanılır?

1 porsiyon (6 gr) Agave, Limon ve Paprikalı İçecek Tozu’nun 240 ml suya karıştırılarak tüketilmesi önerilir. Etkili bir şekilde arınma için, günde 5-6 porsiyona kadar kullanılabilir. Ürünü kullandığınız süre boyunca katı gıda almamanız ve bol miktarda su içmeniz önerilir. İçeceğinizi soğuk ya da sıcak suyla hazırlayabilir, içine taze nane ekleyerek tadını zenginleştirebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

Benzer Ürünler
Etiketler
The LifeCo, The LifeCo Agave, The LifeCo Agave Limon, The LifeCo Agave Limon ve, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Tozu, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Tozu 250, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Tozu 250 Gr, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Tozu Gr, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek 250, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek 250 Gr, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı İçecek Gr, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı Tozu, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı Tozu 250, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı Tozu 250 Gr, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı Tozu Gr, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı 250, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı 250 Gr, The LifeCo Agave Limon ve Paprikalı Gr, The LifeCo Agave Limon ve İçecek, The LifeCo Agave Limon ve İçecek Tozu, The LifeCo Agave Limon ve İçecek Tozu 250, The LifeCo Agave Limon ve İçecek Tozu 250 Gr, The LifeCo Agave Limon ve İçecek Tozu Gr, The LifeCo Agave Limon ve İçecek 250, The LifeCo Agave Limon ve İçecek 250 Gr, The LifeCo Agave Limon ve İçecek Gr, The LifeCo Agave Limon ve Tozu, The LifeCo Agave Limon ve Tozu 250, The LifeCo Agave Limon ve Tozu 250 Gr, The LifeCo Agave Limon ve Tozu Gr, The LifeCo Agave Limon ve 250, The LifeCo Agave Limon ve 250 Gr, The LifeCo Agave Limon ve Gr, The LifeCo Agave Limon Paprikalı, The LifeCo Agave Limon Paprikalı İçecek, The LifeCo Agave Limon Paprikalı İçecek Tozu, The LifeCo Agave Limon Paprikalı İçecek Tozu 250, The LifeCo Agave Limon Paprikalı İçecek Tozu 250 Gr, The LifeCo Agave Limon Paprikalı İçecek Tozu Gr, The LifeCo Agave Limon Paprikalı İçecek 250, The LifeCo Agave Limon Paprikalı İçecek 250 Gr, The LifeCo Agave Limon Paprikalı İçecek Gr, The LifeCo Agave Limon Paprikalı Tozu, The LifeCo Agave Limon Paprikalı Tozu 250, The LifeCo Agave Limon Paprikalı Tozu 250 Gr, The LifeCo Agave Limon Paprikalı Tozu Gr, The LifeCo Agave Limon Paprikalı 250, The LifeCo Agave Limon Paprikalı 250 Gr,