Yabani Dağ Balı Tencere 1 Kg
Yabani Dağ Balı Tencere 1 Kg

Yabani Dağ Balı Tencere 1 Kg

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺422,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺352,00(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Karanlık ortamlarda hazırlanan kovuklarda arıların doğal olarak hazırladıkları peteklere dışarıdan hiçbir müdahale olmadan yapılan bal çeşididir. Karanlıkta yapıldığı için karakovan balı olarak bilinir.

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


ÜRETİM VE BAKIM KISA BİLGİ 

Mevsim değişikliklerinde arıların bal yapabileceği ortamı sağlamak için yazın ağaçlarda oluşan hastalıkların önüne geçilmemesi tüm kovanın ölmesine sebep olabiliyor. Yazın bu hastalıklara karşı korumak için kovan yakınlarında kekik yakarak veya toz halinde arıların üstüne serperek hastalıktan korunması sağlanır.

Doğal ortamlarda yetişen bal kışın soğuk şartlara maruz kalmaması için ya yeri değiştirilerek taşınır veya sürekli sıcak ve bal üretimine uygun alanlarda yapılması sağlanmaktadır.

Elde etmek için yerleşim yerlerinin uzaklarında tamamen doğal ortamlarda, dağların ulaşması zor yerlerinde yetişen balı sofralarınıza Gurmepark güvencesi ile ulaştırıyoruz. Sizlere bu lezzeti tatması kalıyor.

 

ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİLİYOR?

Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları [email protected] adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

İyi Alışverişler.

 

Benzer Ürünler