Yabani Dağ Balı Tencere 1 Kg
Yabani Dağ Balı Tencere 1 Kg

Yabani Dağ Balı Tencere 1 Kg

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺216,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺180,00(KDV Dahil)
Küçük Hızlı Kargo Küçük Ücretsiz Kargo

Korunmuş Lezzetler Geleneksel Üretim

Karanlık ortamlarda hazırlanan kovuklarda arıların doğal olarak hazırladıkları peteklere dışarıdan hiçbir müdahale olmadan yapılan bal çeşididir. Karanlıkta yapıldığı için karakovan balı olarak bilinir. Doğal ortamlarda ağaçların kovuklarında veya özel olarak hazırlanmış kapalı, karanlık ortamlarda yapılan bu bal çeşidi en değerli ballar arasında yer almaktadır. Peteği ile beraber üretilen bal %100 doğal yapıldığı için sağlık için de faydalıdır. Yediğiniz balın sofralarınızın vazgeçilmezi haline gelecektir. 

UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


ÜRETİM VE BAKIM KISA BİLGİ 

Mevsim değişikliklerinde arıların bal yapabileceği ortamı sağlamak için yazın ağaçlarda oluşan hastalıkların önüne geçilmemesi tüm kovanın ölmesine sebep olabiliyor. Yazın bu hastalıklara karşı korumak için kovan yakınlarında kekik yakarak veya toz halinde arıların üstüne serperek hastalıktan korunması sağlanır.

Doğal ortamlarda yetişen bal kışın soğuk şartlara maruz kalmaması için ya yeri değiştirilerek taşınır veya sürekli sıcak ve bal üretimine uygun alanlarda yapılması sağlanmaktadır.

Elde etmek için yerleşim yerlerinin uzaklarında tamamen doğal ortamlarda, dağların ulaşması zor yerlerinde yetişen balı sofralarınıza Gurmepark güvencesi ile ulaştırıyoruz. Sizlere bu lezzeti tatması kalıyor.

 

 

Benzer Ürünler